2737
2739
عنوان

پدرشوهرررررر

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 53 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پدر شوهر من هم همینطوره

ما سعی می کنیم چیزی بهش نگیم

شوهرم از این گیر دادن هاش خیلی ناراحت می شه
کلا با اینکه باباش رو خیلی دوست داره و کاملا قبولش داره اما بخاطر همین گیر دادن اکثرا کارها رو ازش مخفی می کنیم

فقط شانسی که دارم تو یک خونه نیستیم
2740
بلللللللللللللللللله همینشون ادمو بیچاره میکنه تا زمانی که پسرشون خوبه باهاشون پسرشونه ولی تا یه ذره بی محلی کنه میگن شوهرت اله شوهرت بله
حلقه ی ازدواج باید در فکر انسان باشد.....نه در انگشت دست چپش. خدایا شکرت که یه نی نی کوچولوی ناز بهمون دادی
شوهر من همیشه باهاشون خوبه آخه... الانم دکتر دوا داشته باشن از کارش میزنه میره
امشب مادرشوهرم با یه غمی میگفت تنها تا سر خیابون رفته آزمایش داده انگار تنهایی رفته زایمان کرده!!! مثلا میگفت ما مزاحم کارش نمیشیم بلکن بتونه زودتر بیاد خونه استراحت کنه !!!!!
عزیزم خالی ببند من خودم همه چی و الکی می گم مثلا اه و ناله نمی کنما ندارم ندارم بدم میاد مثلا بگن بلوزتو چند گرفتی می گم 20 تومان حراجی بود اخریش و گرفتم 50 گرفته بودما
خدایا من به وعده های تو ایمان دارم و مطمنم روزی فزرندی هم به من میدی من 4 ساله انتظاز کشیدم تو خودت گفتی ان مع العسر یسرا.منتظر آسونیم دیگه طاقت سختی ندارم
مادرشوهرم با یه غمی میگفت تنها تا سر خیابون رفته آزامیش داده انگار تنهایی رفته زایمان کرده
بعضی وقتا فکر میکنم اون روزا که تو نبودی من چطوری زندگی میکردم دخترم جیگرم نفسم درد وبلات تو سرم ناناز طلا!
به خدا به روح پدرومادرم قسم همیشه به شوهری میگم باهاشون خوب باش احترامشونو نگه دار اما پدر وپسرن دیگه بعضی وقتا بام جور ذر نمیان اون موقع پدرشوهرم حرصشو سر من درمیاره
حلقه ی ازدواج باید در فکر انسان باشد.....نه در انگشت دست چپش. خدایا شکرت که یه نی نی کوچولوی ناز بهمون دادی
2706