2733
2739
عنوان

شوهری که تعادل روحی ندارد

1931 بازدید | 35 پست
اونقدر اومدم اینجا تاپیکهای پر غصه زدم حالم به هم میخوره ولی خدایا باور نمیشه منو فراموش کرده باشی....شما بگید چیکار کنم؟ همسرم هر چند وقت یکبار میگه ما فقط داریم زیر یک سقف زندگی میکنیم من هیچ حسی به تو ندارم بیا بریم تمومش کنیم این زجرو...حتی وقتی هیچ مشکلی نداریم حتی وقتی مدتها هیچ بحث و دعوایی نیست حتی وقتی همه چیز عادیه....خسته شدم دیگه...مدام تو استرسم...دیگه کم آوردم نمیدونم باید چیکار کنم؟ همه ش فکر میکنم اگه کسی رو نداشته باشه اینقدر راحت دنبال خراب کردن زندگیش نمیره....مطمینم یکی تحریکش میکنه چون هی خوب و بد میشه...واقعا کم آوردم....شما باشید چیکار میکنید؟
خدایا دست من به آسمانت نمی رسد، اما دست تو که به زمین می رسد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ولی نمیدونم چرا خودش نمیره اقدام کنه هی میگه بیا توافقی بریم جدا شیم...بعدشم یک مدت خوبه عادیه یه مدت بد میشه
من باشم تموم میکنم به زور که نمیشه با کسی زندگی کرد
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
سلام عزیزم خودش نمیره اقدام کنه چون میدونه اگه بره باید کل مهریه شما رو بده می خواد بگه توافقی که مهریه رو سعی کنه کمتر بده یا راضیت کنه نگیری
خدا جونم مرسی که بهم یه نی نی سالم زودی میدی :)
2740
ختم مجرب حضرت ابوالفضل(ع) این ختم اولش دو رکعت نماز داره درهر رکعت بعداز سوره حمد 7مرتبه سور ه توحید بعد از سلام 133 بار این دعا رو میخوانید (( یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین( ع)) ای برطرف کننده ی اندوه ازچهره ی حضرت حسین (ع) برطرف کن اندوه مرابحق برادرت حسین(ع ) این ختم رو انجام بده تا مشکل زندگیت حل بشه در این مواقع فقط باید خدا کمک کنه ... التماس دعا من رو هم دعا کنید
و اینجوری من ذره ذره آب میشم نیکی...من همه سعیم درست کردن زندگیمه و همه حواسم به رفتارم هست که ناراحتش نکنم بعد اون....این نامردیه...پس خدا کجاست؟
خدا بهت صبر بده خیلی سخته این مدلی زندگی کردن وقتی آدم حس کنه همسرش دوسش نداره یا با اجبار داره باهاش زندگی میکنه جدا بشه بهتره زندگی که از عشق خالی بشه زندگی نیست اول مطمئن شو دوست داره یا همینجوری این حرفارو میزنه بعد تصمیم بگیر
اینم سایت ما برای علاقه مندان به حیوانات .

www.dampezeshkoshoma.blogfa.com
اگه من بودم این دفه که این حرفو زد میگفتم باشه قبول بریم تمومش کنیم...دو حالت داره یا میخواد بترسوندت که اگه تو اینجوری بگی میفهمه دیگه نمیترسی یا جدیه که دراینصورت تکلیفت روشن میشه. مرگ یه بار شیونم یه بار
خداجونم مرسی که هوامو داری...عاشقتم.
میدونم عزیزم نامردیه ولی خب متاسفانه حقیقته مردایی که دائم به زنشون میگن بیا بریم توافقی جدا شیم علتش همونه که گفتم وگرنه اگه واقعا زندگیشو بخواد که اصلا حرف طلاق رو نمی زنه بعدم اگه وضعه مالیش خوب بود و شما رو نمی خواست مطمئنن بدون اینکه به شما بگه می رفت درخواست طلاق رو می داد و مهریه رو هم می داد . ما زنا توو ایران واقعا بدبختیم
خدا جونم مرسی که بهم یه نی نی سالم زودی میدی :)
به نظرم زود تمومش کن این چه زندگیه .علنا بهت میگه نمیخوامت.این زندگی از طلاق بدتره.این نظر منه البته
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
2706