2733
2739

چه حرفا 

♥﷽ ♥    خدایا ازمحرم مریضم خسته شدم قبلااینجا نوشته بودم بچه میخام ولی الان بچه نمیخام سلامتیمومیخام خواهش میکنم بهم برش گردون هرروز خانم فاطمه زهراس روصدامیزنم‌پس کی جوابمومیدید اخه😔😔😔😭😭 ‌‌‌    الانم که ۴ ماه ازمحرم گذشته مادرشوهرم ای سی یو هیت وحالش بده خدایاخودت شفاش بده.. بااینکه دلم ازش شکسته ولی عب نداره ..                       بیا تا قدر یکدیگر بدانیم    که تا ناگه ز یکدیگر نمانیم                 توشرایط بدی هستم خیلی بد راه رفتن یادم رفته نمیدونم اصن‌من یه روزی راه میرفتم باورم نمیشه     این امضارونوشتم که روزای سخت یادم باشه توکل به خدا این روزامیگذره خوب میشم بازم ادامه میدم با زندگیم اگه خدا بخاد 😟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

😐

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺
2742
2740

نه دیدم نه شنیدم ونه اعتقاد دارم😐😒

ازینکارا نکنید لطفا 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️

دخترخالم اینکارو کرد من همیشه میخندیدم به اونا که سمت دعانویس میرفتن اخه کی هست نزدیکه همیشه کلی ادم میرن پیشش مشتریش زیاد همش میخندیدم ولی دخترخالمم رفت اینکارو کرد نتیجه دیدلابد نتیحه میده

2706