2733
2734
عنوان

به نظرتون نامزدیمو بهم بزنم؟

304 بازدید | 17 پست

اشناییمون سنتی بوده

موقعیتش بد نیست

هیچوقت دعوا نکردیم

اخلاقش خوبه و پاکه

تناسب فرهنگی نسبی داریم

کار و درامدش خوبه

سنمون هر دومون هم داره میره بالا

مشکا اینجاست که نمیتونم بگم خیلی بی توجهه ولی اونقدرا هم که باید توجه کنه نمیکنه مثلا میمونه سر کار نمیاد شهرمون الان چند روزه اومده به بهانه کاراش نیومده منو ببینه یه وقتایی یک روز درمیون زنگ میزنه قبلا هم سابقه داشته که رفته خواستگاری بعد بهم زده نسبت به من نمیفهمم چه حسی داره از یه طرف میخواد و سعی میکنه نگهم داره و یه وقتایی یه جوری حرف میزنه که برنامه ازدواج قطعیه یه وقتایی حس میکنم اگه بتونه از زیرش در بره میره! من ادم چسبونکی نیستم بی محلی کنه بی محلی میکنم و احساس میکنم همین رفتارم باعث شده تا الان منو ول نکرده چون عادت مرداست که حس بدی بهشون دست میده وقتی حس میکنن اونقدرا رفتنشون برات مهم نیست احساس میکنم اگه منو وابسته خودش میدید زودتر از اینا میرفت ولی شایدم من اشتباه فکر میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

یعنی دوران نامزدی همش من دنبالش بودم روزا میگف سرکارم نمیتونم زنگ بزنم شب منتظر پیام بده یهو دیدم اقا بدون شب بخیر یا حرفی خوابیده...ولی الا میبینم سرد مزاجه خیلی حس میکنم بخاطر این بوده

یعنی دوران نامزدی همش من دنبالش بودم روزا میگف سرکارم نمیتونم زنگ بزنم شب منتظر پیام بده یهو دیدم اق ...

نامرد من از این پسراست که به بیشتر خانوما به چشم خواهری نگاه میکنه و با فامیل نزدیک ازدواج نکرده چون میگفته مثل خواهرمن احساس میکنم گرایشش به جنس مخالف خیلی کمه شایدم من اینجوری فکر میکنم چون هنوز شناختمون کمه

شوهر خوب کمه...منم دیر ازدواج کردم با این همه متاهلی بهتره ...یعنی طایفه ما خیلی اذیت میکنن مجردو همش سرکوفت متلک خانوادت سربار نگات میکنن یعنی من اینقد مجردی اذیت بودم به این چیزا راضی ام...ولی اگه مورد دیگه نداره ولش نکن

2706