2733
2734
در انتخاب هتل موندم یه هتل خیلی خوب میخوام خیلی وقته سفر نرفتیم و خیلی خسته ایم میخوام حسابی خوش بگذره در ضمن من خیلی رو تمیزی حساسم و خیلیم بدغذام
نینی من چه نازی،چی شد اومدی تو بازی،بگو خدایا منو نندازی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم رکسوس بودم خیلی خوب بود برنامه های مفرحش و دیسکوهاشو غذاهاش به نظرم عالی بود تایتانیکم خوبه
بی ارزشترین نوعِ افتخار...!! افتخار به داشتن ویژگی‌هایی که خود انسان تو داشتنشون هیچ نقشی نداشته، مثلِ : » چهره » قد » رنگ چشم » ملیت » ثروت خانوادگی. . . "از چیزایی که خودت به دست آوردی حرف بزن" از انسان بودنت بگو...
رویال هالیدی تو منطقه لارا عالیه ما میخواستیم بزیم اژانس منصرفون کرد و کاش به راهنماییشون توجه تکرده بودیم
عزیزم نذار این اژتنس ها سرتون کلاه بذارن. ما که عید نوروز 3800 دادیم نفری اما تفاوتی با هتلی که سال قبل رفتیم و 2800 بود نداشت. از شهر هم دور بود. به نظرم تو منطقه لارا بگیزین. من امسال بلک بودم واقعا پشیمون شدم انگار ته دنیاست
2738
مکس رویال که از همه نظر عالیه رکسوس پریمیوم هم خوبه تو انتالیا ولی فکر کنم از هر لحاظ مکس رویال بهتره
قشنگترین صدای زندگی تپش قلب توست با شکوهترین روز دنیا تولد توست روزی که دنیا امدی هرگز نمیدانستی زمانی خواهد رسید که ارامش بخش روح و روان کسی هستی که با بودن تو دنیا برایش زیباتر است بها نه ی زندگیم تولدت مبارک
سلام بستگی داره بچه هم داشته باشی یا نه اگه داری یا رکسوس رو انتخاب کن یا رویال هالیدی بخصوص رویال هالیدی که شهر بازی هم داره توش اگه بچه نداری مردان پالاس خیلی مناسبه
به نظر من الان فصل خوبی برای سفر به آنتالیا نیست هواش سرده و استخر و شنا هم نمیتونی بری اگرم واسه خرید میری بهتره منطقه ای که به شهر آنتالیا نزدیک باشه رو انتخاب کن ما تابستون کمر بودیم اصلا خوب نبود و تا آنتالیا 70 80 کیلومتر فاصله داشت
شیمو جان لطفا میگی کدوم رکسوس مد نظرته الی جان لطف میکنی بگی هتلی که رفتی و خوب نبود کدومه چون آژانس ها هتلایی که بهشون پورسانت بیشتری میدن رو معرفی میکنن که اصولا هتلایه کم طرفدارترن
دوستان اگر آژانسی بوده که ازش راضی بودین رو هم معرفی کنید و اینکه تو تبلیغات تورا نوشته اگر این هتل نشد هتل جایگزین من چطور مطمین شم همون هتلیه که خواستم
2706