2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاشونو از پوشک گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 93 پست
اره هم آدم دلش میسوزه هم عصبی میشه بچست دیگه ولی این تیکه از بچه داری خیلی سخت تر بود برای من حداقل، ...

وای این اطرافیان بدترن بخدا 

من ک اصلا توجه نکردم هی هر جا میرفتم نیگفتن هنوز پوشک میشه؟؟؟ میگفتم بله مگه قراره بهم کاپ بدن زود از پوشک بگیرم‌ب وقتش میگیرم ولشون کن اونارو

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را...
و‌بگما تو‌پسرا خصوصاتا شش سالگی نمیشه نظر داد. این هفته تفاقا دکتر بودیم گف تا شش سالگی حرف نزن راجع ...

شیش سال؟؟ خیلیه که 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای این اطرافیان بدترن بخدا  من ک اصلا توجه نکردم هی هر جا میرفتم نیگفتن هنوز پوشک میشه؟؟؟ میگ ...

اره از بس حرصم دادن یکی میگفت من تو ۱۸ ماهگی گرفتم یکی میگفت عه پسر من شش ماه کوچیک تره  من دارم میگیرم تو نمیگیری،،هی فشار آوردن بهم و اعصاب نذاشتن برام

تمام مرده شویان راضی به مردن مردم هستند!!!😔 زندگی یک اثر هنریست نه، یک مسئله ریاضی بهش فکر نکن ازش لذت ببر🤩🤩یاد سهراب بخیر..!     آن سپهری که تا لحظه خاموشی گفت    تومرا یاد کنی یا نکنی.      باورت گر بشود گر نشود.   حرفی نیست.   اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست
2731
شیش سال؟؟ خیلیه که 

گفتی بچتون دوسال و نه ماهشه ؟

حرف زدنش چطوره راحت هر جمله و کلمه ای و میگه؟؟

تمام مرده شویان راضی به مردن مردم هستند!!!😔 زندگی یک اثر هنریست نه، یک مسئله ریاضی بهش فکر نکن ازش لذت ببر🤩🤩یاد سهراب بخیر..!     آن سپهری که تا لحظه خاموشی گفت    تومرا یاد کنی یا نکنی.      باورت گر بشود گر نشود.   حرفی نیست.   اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست
اره از بس حرصم دادن یکی میگفت من تو ۱۸ ماهگی گرفتم یکی میگفت عه پسر من شش ماه کوچیک تره  من دار ...

باید خیلی خونسرد میگفتی ارامش و امادگی خودمو بچم واسم اولویت داره قرار نیست همه مثل هم باشن من جواب همه رو همینجوری دادم دیگه هیچی نگفتن الانم بخدا اگه پسرم خودش نمیخواست نمیگرفتم .مگه جنگه

گفتی بچتون دوسال و نه ماهشه ؟ حرف زدنش چطوره راحت هر جمله و کلمه ای و میگه؟؟

بله دوسال و ۹ ماهشه 

بله همه چی میگه کلا خیلی زود حرف زد همه جیزو هم درست تلفظ میکنه خداروشکر البته بچه با بچه فرق میکنه 

باید خیلی خونسرد میگفتی ارامش و امادگی خودمو بچم واسم اولویت داره قرار نیست همه مثل هم باشن من جواب ...

آره همین طوره منم بعد یه مدت ول کردم ویک ماهی استراحت دادم هم به بچه هم خودم واقعا اعصاب خورد کن بود

حالا چند روزی میشه که در آرامش داریم نتیجه بهتری میگیرن

2740
آره همین طوره منم بعد یه مدت ول کردم ویک ماهی استراحت دادم هم به بچه هم خودم واقعا اعصاب خورد کن بود ...

دقیقا کار درستو راه درست همینه 

مردم همیشه حرف واسه گفتن دارن اگه میخوای ارامش داشته باشی اصلا توجه نکن ک چی میگن با اعتماد ب نفس و محترمانه جوابشونو بده ک دیگه دخالت ندن خودشونو

بله دوسال و ۹ ماهشه  بله همه چی میگه کلا خیلی زود حرف زد همه جیزو هم درست تلفظ میکنه خداروشکر ...

بله همین طوره بچه ای که تو اجتماع باشه به طبع زود به حرف زدن میفته 

دختر منم در حد طبیعیه حرف زدنش ولی بازم اطرافیان دق دادن منو 

دقیقا کار درستو راه درست همینه  مردم همیشه حرف واسه گفتن دارن اگه میخوای ارامش داشته باشی اصلا ...

درسته و از یه جایی به بعد فقط در جوابشون لبخند زدم و رد شدم 

نمیاد گریع میکنه ولم میسوزه بغلش کردم بردم توالت چسبید بهم گفت مامان نکن خوابم میاد با گریه 🥺

بچه خیلی اذیت میشه 

فعلا شبها پوشکش کن

هروقت چند روز پشت سرهم خشک موند اونموقع اوک هست

بعضی وقتا طولانی میشه ...شاید چندین ماه شاید سال طول بکشه 

بله همین طوره بچه ای که تو اجتماع باشه به طبع زود به حرف زدن میفته  دختر منم در حد طبیعیه حرف ...

باورت میشه بچه من هیچ بچه ای دورش نیست کلا کم رفتو امدیم خودم یعنی اهلش نیستم ولی منو همسرم خیلی باهم تو خونه صحبت میکنیم اونم عین طوطی ضبط میکنه تحویل خودمون میده😂

اصلا اجازه نده راجع ب بچت نظر بدن اشتباه بزرگ همینه شما باید پشت بچت باشی بهش اعتماد ب نفس بدی هر کی هم حرف زد بگو بردمش پیش روانشناس کودک چکاپ گفته ماشالا همه چیش اوکیه هیچ مشکلی نداره 

دخترتم همینجوری با اعتماد ب نفس بار بیار 

بعدم تهش اگه دیدی خیلی دارن میگن بگو بچه همین شیرین حرف زدناو بچگونه حرف زدناشه ک شیرینه منو همسرم که داریم لذاشو میبریم 

بچه خیلی اذیت میشه  فعلا شبها پوشکش کن هروقت چند روز پشت سرهم خشک موند اونموقع اوک هست بعضی ...

چون روزو میگه مهم نیست شبا پوشکش میکنم ولی خب میخواستم ببینم راهکاری هست زودتر این اتفاق بیوفته یا نه وگرنه عجله ای ندارم واقعا گناه داره بچه امشب واقعا این مدلی گفت جیگرم اتیش گرفت خب بچه اینجوری ببینه خودشو خیس میکنه اعتماد ب نفسشم از دست میده

2706