2733
2739
دوستای عزیز من بخاطر تنبلی تخمدان قرص متفورمین میخورم که خیلی لاغر میکنه خودم هم از اول لاغر بودم با قد167 وزن 50کیلو دنبال یه راه برای چاق شدن هستم البته بجز این داروهای افلاطون و .... که مشکلات معده و کبد میاره. لطفا ادرس و شماره تلفن یه دکتر تغذیه خوب در زمینه چاق شدن بهم بدید. ممنون
عزیزم من چندسال پیش با رژیم کرمانی 4کیلو چاق شدم ولی بدی رژیمش استفاده خیلی زیاد از شیرینی و قندو... که هم برای دندونهام مشکل ایجاد شد و هم الان برای تنبلی تخمدانم خوب نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
ارتیمیس جون..منم وزنم پایین بود خیلی..دکتر تغذیه هم رفتم..ولی مگه دکتر چی میگه؟اینو بخور..اونو بخور
چیزی که باید بدونی اینه که همش باید بخوری...کاریم نداشته باش میگن چی بخور..چیزایی که اشتهاتو زیاد میکنه و دوس داری بخور..من بدنسازی هم میرم..خیلی کمک میکنه....
خدایا،من اگر بد کردم،تو را بنده دیگر بسیار است،تو اگر با من مدارا نکنی،مرا خدای دیگر کجاست؟...
مرسی دوستان فقط اکثر این دکترهای رژیم درمانی تخصصشون توی لاغر کردنه زیاد تو چاق شدن راههای خوبی پیشنهاد نمیدن فقط مصرف زیاد چربی و شیرینی که خودش عوارض زیادی میاره
فلفل بانو جون وزنت زیاد شده؟ چند کیلو در چند ماه ؟ من چون سرکار میرم ورزش و باشگاه رفتن برام خیلی سخته. یه مدت قرص چاقی افلاطون خوردم خیلی چاق شدم 5کیلو در یکماه ولی مشکل معده و کبد گرفتم سه ماه مریض بودم تمام وزنم هم برگشت به قبل دیگه از این داروهایی که سریع چاق میکنه میترسم شنیدم میگن امپول چاقی هست ولی نمیدونم چیه؟
ارتیمیس جون..من 47 بودم..شدم 54...تا 56 هم رفتم...عزیزم ول کن دکترو....فقط بخور

صبحانه کامل بخور..هر چی دوس داری
همیشه تو کیفت میوه باشه...میوه رو قشنگ پوست کنده و اماده کن،بذار تو یه ظرف در بسته تو کیفت...تا وقت ناهار همینجوری که کار میکنی از میوه هات بخور

ناهارتو کامل بخور...و تا شب تنقلات و میوه و شیرینی بخور...

شامم کامل بخور

همیشه یه میوه یا تنقلات دم دستت باشه

یکم که بگذره معدت جا باز میکنه

من اعتقاد دارم به زور نباید خورد..باید با ولع خورد تا ادم چاق شه
خدایا،من اگر بد کردم،تو را بنده دیگر بسیار است،تو اگر با من مدارا نکنی،مرا خدای دیگر کجاست؟...
استرس اینکه لاغرم رو هم نداشته باش...بیخیال...همیشه فکر کن یه سری ارزوشونه که لاغر شن و مثل تو راحت همه چی بخورن..خوب بود چاق بودی و از همه ی لذت های خوردنی های خوشمزه محروم؟
2706