2733
2734
مرسی فلفل بانو جون منم فقط میخوام 5-6 کیلو چاق شم. زیادم نمیخوام ههههههههههه
بخصوص اینکه بالاتنه ام پره ولی پاهای لاغری دارم وقتی چاق میشم فقط میره تو بالاتنه ام. ههههههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام خانومها . منم خیلی کاهش وزن پیدا کردم . دایم مساژ صورت میگرفتم . و صورتم صاف و لیفت شده  ..تازه جووون تر به نظر میرسم .چند وقت پیش رفتم یه جایی دوره آرایشگری دیدم و تو آموزشهاش، ماساژ صورت هم داشت و کیفیت آموزشهاش عاایه . الان دیگه هزینه دکتر پوست برای ماساژ نمیدم و خودم اینکارو انحام میدم و تازه برای مامان و خواهرم هم انجام میدم در ضمن آرایشگری هم بلدم در حد خودم و خانوادم. خیلی خیلی خوبه .... بهتون پیشنهاد میدم تو این کلاسها شرکت کنید چون واقعا لازنه یاد بگیرید و تو دوران کاهش وزن استفاده کنید  ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ کلاسهاشون فقط سه روز پشت سر همه خیلی عالیییییییبیه

سلام دکتر حمید محمودی متخصص تغذیه تو کرج رو خیلی ها تعریفشون میکنند. خودمم رفتم کارشون و نحوه رژیمشون خیلی متفاوت بود. هم برای چاقی هم برای لاغری مریضاشون خیلی تعریف میکردند.

2740

دکتر حمید محمودی متخصص تغذیه خوبیه که برا افزایش وزن خودم و برادرم میریم مطبشون.

چیزی که برام خیلی مهم بود و به دکترهم گفتم این بود که بدون اینکه شکم بیارم وزنم بره بالا الان هم ۸کیلو خودم و ۱۱کیلو برادرم در حدود دوماه اضافه کردیم شکم هم پیدا نکردیم 

سلام خسته نباشید  کسی دکتر خوب برای چاقی ولاغری سراغ داره? خیلی نهمه.اگه کسی سراغ داره لطفا ج ...

عزیزم برو کلینیک هرا

من رفتم و از نتیجه ای که گرفتم راضی ام

من ادرس اینستای کلینیک هرا رو بهت میدم برو سر بزن

https://www.instagram.com/hera_group/
 ۶۶۹۳۳۹۰۶

سلام  منم خیلی دوست داشتم چاق شم از روش‌ها و داروهای خیلی خیلی زیادی استفاده کردم خیلی لاغر بودم
وحشتنااااک
خیلی خرج کردم چاق نمی‌شدم گین اپ گرفتم ادراری زیاد میشد یا خاب آور بود 
به زور یک دارو هم که چاق میشدم برگشت یا عوارض  داشت آخرش طبق دستور یه خانم قرص خوردم شکر خدا تو دوماه ۲۴ کیلو افزایش وزن داشتم اونم الان یک ساله دارو نمی‌خورم و وزنم ثابت موتده البته برای این خانم هم گین اپ بود ولی اصل ترکیه بود  بدون بازگشت بود بدون کوچکترین عوارض خدا خیرش بده خداشاهده ضرر نمیکنید چون خود فروشنده ضمانت بازگشت محصولاتش میده چون منصفه  تو این زمانه فروشتده خوب و با انصاف پیدا نمیشه ولی قیمتشم خوب بود نسبت به کیفیت محصولش در هرحال به من لطف کرد و من تا الان به هزاران نفر معرفیش کردمش بخاطر انصافی که داره هم خدا بخاد براش هم من میخام چون مردم با بدبختی پول درمیارن یه چیز خوب بخرن نه موقتی حالا این شماره فروشنده رو میذارم هرکی فکر کرد تبلیغه زنگ نزنه ولی بخدا قسم تبلیغ نیست خودم از قرصها خوردم که توصیه میکنم بهتون ۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۹