2733
2734
عنوان

خاطرات مهد دخترم !!!!!!!!!!!!!!!

291 بازدید | 53 پست
بچه ها یه سر بیاین
عشقم، نفسم....... دخترم آرمیتا، خدایا خودت پشت و پناهش باش. «الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم»
امسال مهر دخترم رو که 2 سال و نه ماهش بود به خاطر شاغل بودن گذاشتم مهد
عشقم، نفسم....... دخترم آرمیتا، خدایا خودت پشت و پناهش باش. «الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی اذیت شد تا عادت کرد حدود 1 ماه تو خواب حرف میزد و فشار روانی زیادی روش بود ولی بالاخره عادت کرد و علاقه مند شد!!!!! ولی خیلی مریض میشد انقدر که کلافه شده بودم!!!!!!!!!!
2728
تا اینکه از اول دی که مریض شد دیگه اصلا خوب نشد و هنوزم نشده و متاسفانه گوشهاش عفونت کرد و التهاب شدید داره و متاسفانه هر دارویی بهش میدم بهتر نشده و دکتر فوق تخصص گوش بهم گفت مهد نذارش
به مهد کودک که گفتم کلی بهشون برخورد در صورتی که من میدیدم بچه های مریض رو تو مهد میارن و میبرن و متاسفانه نظارت درستی روشون نبود!!!!! در صورتی که هربار دخترم مریض میشد من تا 1 هفته نمیبردمش
منم به هیچ عنوان حاضر نیستم دخترم رو مهد بفرستم. مدام از همدیگه مریضی میگیرن تازه اگه مربیهاش خیلی باوجدان باشن و خیلی خوب رسیدگی کنن بازم بیماری بین بچه های مهد کودکی خیلی شایعه
2740
حالا اونروز که رفتم وسایلشو بگیرم دونه دونه میارن مثلا پتوشو آوردن میگم بقیه ش کو؟؟؟؟؟؟؟؟ میگن مگه چیز دیگه ای هم داشته!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ یکی از شلواراشو هم بهم ندادن و گفتن نیس!!!!!!!!!
به مربیش که گفتم بهم میگه: اره دیدم میگفت گوشم درد میکنه فکر کردم از همکلاسیش که گوشیش درد میکنه تقلید میکرده!!!!!!!!!! فکر کنین دختر منو کنار یه دختر مریض دیگه گذاشته بودن!!!!!!!
مامانم هم سنشون بالاس نمیتونن نگه دارن!!!!!! دخترم هم وضع خوبی نداره هر آنتی بیوتیکی که میدن تاثیر روش نمیذاره تازه التهاب هم خوب نشده بعد اصلا سرماخوردگیه خوب شدنی نیس هر روز آبریزش بینی، چشم و گلو درد داره !!!!!
2706