2737
2739
سلاااام

من حدودا 20 روزه این قرص و میخورم(خارجیشو) دکتر گفت تنبلی تخم دان دارم

حالا مخوام بدونم .....

1.میخوام باردارشم با این قرص چقد طول میکشه خووب شم؟؟؟[دکتر گفت شدید نیست و قرص لتروزول هم بهم داده)
2.این دوره کی پریود میشم؟؟؟یعنی این قرص باعث میشه تنظیمشه سیکلم؟؟؟؟یعنی وقتی این ماه سوم شروع بخوردنش کردم ماه بعد سوم پریود میشم؟؟؟؟

از همتون پیشاپیش سپاس گذارم
گل پسرم رو قربوون/ تاج سرم رو قربون [smiley]s/sm_57.gif[/smiley]
وااااااااااااااااااااااااااااای بچه ها شرمنده شوهرم اومد میشه جوابمو بدید شب دوباره میام

شرمنده بازم

مرسی
من ایرانیشو 3ماه خوردم سیکلام تنظیم شد این ماه خارجیشوگرفتم تا الان که 35 روزشده هنوزپری نشدم
نمیدونم حالا ازقرص بوده یا اینکه این ماه زیاد ورزش نکردم!!!!!!!
سلاله ی من 26 آبان 93 ساعت 15:11 پا به دنیا گذاشت.....خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نیکی جان منم دو ساله گلوکوفاژ مصرف میکنم البته چند سال ایرانیشو مصرف میکردم ولی خیلی بد بود حالمو بد میکرد و مثل شما تنبلی خفیف تخمدان دارم. اصلا نگرانی استفاده از این قرصو نداشته باش همش به ارامش خیال و نبود استرس ربط داره تا پریودیت منظم شه وگرنه الکی رو خودت عیب نذار هیچ مشکلی نداری. واسه بارداریم یه سری کاراست که باید بکنی چون منم بدون جلوگیری دوسال باردار نشدم و الان هفت ماهه باردارم، این کاری که بهت میگم بکن جواب میده.
خدایا، همسرم و دخترمو واسم نگه دار... من خوشبختممممم...
1-وقتی پریودیت منظم شد، از روز اول پریودیت 14 روز بشمار، روز تخمک گذاریته که باید نزدیکی کنی. مثلا اگه ششم ماه پریود شدی و روز اول پریودیته، بیستم باید نزدیکی کنی. بهتره دو روز قبل و دو روز بعدم نزدیکی کنی ( یعنی هجدهم ، بیستم و بیست و دوم).
2-قبل از نزدیکیت حتما مثانتو خالی کن که بعدش اگر شده تا صبحم نباید دستشویی بری و بذاری آب منی داخل بمونه.
3-حتما بعد از نزدیکی علاوه بر اینکه دستشویی نمیری، از جات هم بلند نشو و به همون حالت خوابیده پاهاتو بالا نگه دار برای حداقل ده دقیقه الی یه ربع (میتونی پاهاتو به دیوار تکیه بدی که خسته نشی).
خدایا، همسرم و دخترمو واسم نگه دار... من خوشبختممممم...
2740
گنجشک عزیزم مرسی از دلداریت
من 8ماه افدامم اما خبری نشده،حرفاتونو قبول دارم حتما از ماه بعد این روشو انجام میدم مرسی عزیزم
ایشالله نی نیتو سالم بغل کنی
سلام عزیزم،ببخشید ندیدم
بله منم تنبلی دارم اما مال منم شدیدنیست یعنی هرماه میشم اما عقب میندازم
شمام فقط عقب میندازی؟
حرفای گلچنگ جون درسته منم این ماه ازجام نمیخام پاشم آخه من همیشه طودی میپرم حموم تا هم فیها خالدونمم میشورم
سعی کن ورزش کنی خیلی موثره عزیزم،پیاده روی،دوچرخه،... هرچی دوست داری. من طناب میزنم این ماه کم ورزش کردم که تنطیمم به هم خورد
ایشالا زودی نی نی دار میشیم
سلاله ی من 26 آبان 93 ساعت 15:11 پا به دنیا گذاشت.....خدایا شکرت
مرسی زهرا جون
آره مال منم شدید نیست و عقب جلو میندازم
چند ماه اقدام میکنی؟؟؟؟
منم خیلی وقته تعطیل کردم
بازم مرسی
2706