2737
2734
عنوان

چرا

581 بازدید | 11 پست
سلام دوستان می‌خواستم بدونم واکسن ۶ ماهگی که همون هپاتیت ب هستش چرا فقط مال ما آسیایی‌ها میزنند اینجا به نی‌نی‌های نروژی نمی‌زنند فقط به نینی‌های ما

بد اگر نی‌نی مریض باشه یا تب
داشته باشه بازم وکسنشو میزنند

تشکر از اینکه جواب میدید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
از اینکه هرچی مواد شیمیاییه واسه اسیایی های بدبخته و هرچی چیز بی ضرره واسه خودشونه

مثل قرص آهن که واسه خودشون تو شرایط حاد قرص و قطره تجویز میکنن و خودشون از اب اهن طبیعی یا اهن در غذا استفاده میکنن ولی واسه ما پاکت پاکت قرص آهن تجویز میکنن

مثل اسید فولیک که ما از نمازمونم واجب تره بخوریمش در حالی که فقط با خوردن میوه های روزانه در بدن تامین میشه و نیازی به دارو نیست

وجالبه خودشون نمیخوررررررررن

البته من اینا رو از خودم نمیگم هااا دایی دوستم از آلمان تخصصش رو گرفته اون میگه...

ای خدا ما شدیم موش آزمایشگاهی این غربیا.جالبه علم از خودمونه اونوقت تو دست اوناست و تستش واسه ما.....
توکل برخدا، یعنی سپردن امور به خدا واعتماد به او و باور این حقیقت که هرچه او بخواهد خیر است
**اللهم عجل لولیک الفرج**
2738
من هم واکسن هپاتیت رو خودم زدم چیز بدی که نیست میدونی اگه خدایی نکرده بچه هپاتیت بگیره بعدا خودت رو نمیبخشی. شاید به هر دلیلی تو جامعه ایرانی یا خاورمیانه رایج هستش و فکر میکنن چون ما بچه رو دائم ممکنه بیاریم ایران لازم میشه. البته من میدونم تو کانادا به همه میزنن و نژاد خاصی نداره
چون پروتئین نوترکیب نه ویروس زنده ضعیف شده و برای زن باردار و افزاد در معرض خطر مثل سالمندان و سرماخورده ها میدن و ضرری نداره.
بالاخره شما اونجا یک تبعه خارجی هستید بنابراین براشون خطرناکید به خاطر همین واکسن میزنن بهتون
از اینکه هرچی مواد شیمیاییه واسه اسیایی های بدبخته و هرچی چیز بی ضرره واسه خودشونه مثل قرص آهن که و ...

واقعا حرفتون درسته 👌 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕