2733
2739
عنوان

خدایا ببخش

469 بازدید | 10 پست
متن 💔 ﺧﺪﺍﻳﺎ میخوام همه را ببخشم💔 ﺧﺐ ﺑﺎ ﻛﺪﻭﻡ ﺷﺮﻭﻉ ﻛﻨﻢ ؟؟؟؟ . آهـــا👆 ↩ ﻳﺎﺩﺗﻪ ﺍﻭﻧﻜﻪ ﺑﻬﻢ میگفت ﺩﻭﺳﻢ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻌﺪ ﺭﻓﺖ ﺑﺎ ﻳﻜﻲ دیگه و ﺍحساسمو ازم گرفت ؟ ↪ عیب ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺑﺒﺨﺸﺶ 😓 ﺧﺪﺍ ﺟﻮﻧﻢ ﻳﺎﺩﺗﻪ ﺍﻭﻥ ﺭﻓﻴﻘﻤﻮ ﻛﻪ ﻣﻮﺭﺩ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩﻡ ﺑﻮﺩ ؟ ﻳﺎﺩﺗﻪ ﻣﻨﻮ ﻓﺮﻭﺧﺖ بخاطر جنس مخالف ؟ آره ؟! ﺑﺒﺨﺸﺶ👫✔ ﺧﺪﺍﻳﺎ ﻳﺎﺩﺗﻪ ﻳﻜﻲ دیگه ﺑﻮﺩ ﻭﻗﺘﻲ ﺩﻋﻮﺍﻣﻮﻥ ﻣﻴﺸﺪ دست ﻣﻴﺬﺍﺷﺖ ﺭﻭ ﻧﻘﻄﻪ ﺿﻌﻔﺎﻡ ؟! ﺑﻌﺪ ﻣﻨﻢ ﺷﺪﻡ یه آدم ﻛﻴﻨﻪ ﺍﻱ !!! ﺍﻭﻧﻢ ﺑﺒﺨﺶ .💟✔ ﺧﺪﺍﻳﺎ ﻳﺎﺩﺗﻪ ﺑﻬﻢ ﺩﺭﻭﻍ گفتن ؟ ﻣﻨﻢ ﺑﻪ ﺭﻭﺷﻮﻥ نیاﻭﺭﺩﻡ ﺗﺎ ﺭﻭ ﺑﺸﻪ ؟!؟! ﺑﺒﺨﺸﺸﻮﻥ 💥✔ ⏪ خدا جونم این خاصه .💔؛ یادته اون که عاشقش بودم حتی احساسمو یه لحظه هم بروش نیاورد ؟ طوری نیست ... اونم ببخش💔..!! ↩ ﺣﺎﻻﺗﻮ ﺑﺒﺨــﺶ ↪ تو ببخش ﻛﻪ ؛ ﺍﺯ ﻣﻦ ﻳﻪ آﺩﻡ ﺑﻲ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﻭ ﻛﻴﻨﻪ ﺍﻱ ﻭ ﺑﻲ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻭ ﻣﻐﺮﻭﺭ ﻭ ﻣﺰﺧﺮﻑ ﺳﺎﺧﺘﻦ ...!!!👽 💈ﺧﺪﺍﻳﺎ ﻳﺎﺩﺗﻪ ﺍﺯ ﺗﻪ ﺩﻝ ﻣﻴﺨﻨﺪﻳﺪﻡ ؟ 💈ﺧﺪﺍﻳﺎ ﻳﺎﺩﺗﻪ ﺑﻠﺪ ﺑﻮﺩﻡ دوست ﺩﺍﺷﺘﻨﻮ ؟ 💈خدﺍﻳﺎ ﻳﺎﺩﺗﻪ ﻣﻨﻢ ﺧﻮﺏ بودنو بلد ﺑﻮﺩم ؟ بــــد ﺷﺪﻡ خدایا به خاطره بعضی ها من الان خیلی بد شدم ...!!! ﺗﻮ ﺑﺒﺨـــﺶ ... ؛ من این نبودم !!! باختم به مردمــــت ...
وقتی خوشبختی که وجودت آرامش بخش دیگران باشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
خدایا منم ببخش منم به خاطره کار بده یه پدری نی نیه ٣٠ روزشو نفرین کردم که مرغ حق امین گفت منو ببخش منم یه کوچولو ٥٠ روزه دارم برای هیچ مس بد نمیخوام از ته دام میگم منو ببخش