2733
2734

بهش میگم مرتب لباس بپوش فلان لباست کثیفه عوضش کن ب سرو وضعت برس میگه من مشکلی ندارم خوبه دیگه چی میخواد بشه میگم ازنظرتوخوبه واقعا ظاهرلباست خیلی زشت و نامرتبه من خجالت میکشم یبار شده تمیز ومرتب باشی.۱۰ساله ازدواج کردم همینه انقدر باید بگم تاب خودش برسه.دیشب رفتیم خونه بابام شام بایه وضعی اومد اونا پیش من چیزی نمیگن اما ازنگاه بابام متوجه شدم داشتم سرتاپاشو برنداز میکرد خیلی خجالت کشیدم یامیخواد بشینه غوز می‌کنه درست نمیشنیه خودشو ولو می‌کنه میگه کمرم والامن ازموقع ای که زنش شدم این میگفت کمرم کمرم احساس میکنم بهانه س شوهره من یه ذره درد هم احساس کنه خیلی سوسوله کوه درد میسازه برای خودش شما بگید چیکارکنم تادرستش کنم تغییراتی ایجاد کنه درخودش 

خدایابهم آرامش بده♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

لباساش هر کدوم قکر میکنی یه مقدار کهنه شده بده به فقیر 

بعد دیوی لباسش بده وایسا تا عوض کنه بعد برید بگو  من اینجوری نمیام

بچه ها میشه برای ماشین دار شدنمون و پرداخت قرص و بدهیامون صلوات مهمونم کنید 
موقع بیرون رفتن بهش لباس تمیز و مرتب بده  تند تند لباساش  بشور و اتو بزن

همین کارو میکنم بخدا برمیداره شلواری که زانوش پاره س میپوشه میگم یکی دیگه بپوش میگه من بااین راحتم 

خدایابهم آرامش بده♥️

درمورد لباس واقعا کار سختی نیست 

هرروز قبل از خواب لباساشو بردار بنداز ماشین یه دست لباس تمیز براش بزار 

درمورد نشستن هم ۰ندتا مطلب درست حسابی پزشکی رفرنس دار برلش بفرست که ببینه چقدر برای سلامتیش ضرر داره

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.

ول کن میخوای چیکار بخودش برسه مرد هرچقدر تو چشم نباشه همونقدر بهتره 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
همین کارو میکنم بخدا برمیداره شلواری که زانوش پاره س میپوشه میگم یکی دیگه بپوش میگه من بااین راحتم&n ...

وا خب بنداز دور بگو شلوارت دیگه نیست برو ی شلوار دیگه بخر یا بپوش شایدم زورش میاد خرید لباس بکنه

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
لباساش هر کدوم قکر میکنی یه مقدار کهنه شده بده به فقیر  بعد دیوی لباسش بده وایسا تا عوض کنه بع ...

موافقم باید یمدت نرم جایی باهاش تاحساب کار دستش بیاد گرچه بد دهنم هست میدونم میخواد فحش بارونم کنه امااشکالی نداره درست بشه خیرسرش ابرو نذاشته

خدایابهم آرامش بده♥️
2706