2733
2739
دخترم8ماه از دیشب تا داره الان خیلی داغه لباس فقط بادی و شلوار داره شیاف هم گذاشتم استامینوفن هم دادم پاشویه کردم چه کنم دیگه دکترشم نیس بیمارستان هم بدرد بخور نیس
نیوتن غلط کرد برای بعضی عملها هیچ عکس العملی نیست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم دکتر پسر من میگه همیشه دیازپام تو خونه داشته باش اگر تب زیاد بود نصف تو اب حل کن بهش بده
در اوج مشکلات سکوت کن شاید خداوند حرفی برای گفتن داشته باشد.(خدایا هیچ وقت تنهایم نگذار لحظه ای مرا بحال خودم رها نکن، بخاطر همه چیز شکر )
2728
شربت بروفن خیلی زود تبو پایین میاره اگر داری یه قاشق مربا خوری البته با صلاح خودت بهش بده بنظر من سریعتر ببرش درمانگاه تب بالا خیلی خطرناکه و نشونه عفونته بلاخره یه پزشک عمومی ویزیتش کنه بد نیست
انگار خدا در " صدایت " کدئین تزریق کرده.. با من که حرف میزنی دردهایم را تسکین می دهی...!
2740
نه با پاشویه سرما نمیخوره بهتر با آب شیر پاشویش کنی عزیزم تب بالا باعث تشنج میشه سرما بخوره بهتره اما مطمءن باش نمیخوره
انگار خدا در " صدایت " کدئین تزریق کرده.. با من که حرف میزنی دردهایم را تسکین می دهی...!
سلام عزیزم بهش پروفن بده و از شکم به پایینشو با اب ولرم بشور دو مین بگیرش زیر شیر اب بعد ملافه بنداز دورش بعد از پنح دقیقه باز بگیزش زیر شیر اب ولرم چندی بار تکرار کنه زود تبو میاره پایین
مامانیه مهربون امضامو که دیدی واسه سلامتی پسر کوچولوم امن یجیب بخون...خواهش میکنم😔😔
2706