2752
2734

وایییی مار رو گرفتنننن چندتا از بچه ها گفتن عکسشو بزار گذاشتم تو دست اقاهست اما یکم تاره چون از بالا گرفتم و زوم کردم 🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اونوقت تو اینجا تایپ زدی 😳توهم زدی؟ 

اتشنشانی خبر کرده 

چیش غیر طبیعیه؟

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
اونوقت تو اینجا تایپ زدی 😳توهم زدی؟ 

خب چیکار کنم من برم پیششون؟عکس توهممو هم گذاشتم ببینش عزیزم 😂تو خوزستان بخاطر گرمای هوا زمین کشاورزی و اینچیزا زیاد هست مار ولی دیگ انقد پروووووو ک بیاد پشت پنجره اتاق نوبره

خب چیکار کنم من برم پیششون؟عکس توهممو هم گذاشتم ببینش عزیزم 😂تو خوزستان بخاطر گرمای هوا زمین کشاورز ...

عکسی که گزاشتی هیچ جاش به مار نمیخورد والا

خســــــته از همه چی💔🥀
اتشنشانی خبر کرده  چیش غیر طبیعیه؟

خدایی هم راحت گرفتنش ی اسپری زدن بعد راحت اقاهه با دست گرفتش ولی فک کنم بخاطر سردی شیشه چون کولر روشن بود هم ماره بی حرکت شده بود