2737
2734
موضوع اینه که فردا شب عروسیه یکی از اقوام دعوت هستیم، من الان به شوهرم گفتم باید کادو ببریم زشته اونا برای عروسیه مت یک سکه اوردن حالا ما در حد ربع سکه باید ببریم، اونم گفت اصلا نمیریم عروسی و منم گفتم باشه نمیریم با این حساب، کلی هم داد و بیداد کرد که چرا من گفتم کادو باید ببریم و ...... واقعا اعصابم رو خورد میکنه واقعا خجالت میکشم تو خانواده که همیشه باید دست خالی برم، کلا خانواده شوهرم تو کادو دادن به مردم خیلی خسیسن و زورشون میاد کادو بدن، برعکس خانواده خودم، منم واقعا خجالت میکشم ، الانم داشت تلویزیون نگاه میکرد همونجا جلوی تلویزیون بدون بالشت و پتو خوابیده، حالا من چکار کنم؟ فردا واقعا عروسی رو نرم تا ادب بشه؟ هرچند میدونم ادب نمیشه، الان براش بالش پتو ببرم بهش بدم یا ولش کنم همونجوری بخوابه؟ کلا از دست همه کاراش و رفتاراش و بدخلقیاش خسته شدم ایکاش زندگی دنده عقب داشت
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مگه میشه عروسی بری کادو ندی؟ خوب با مجبت ازش میخواستی...نقدی نمیتونین یه چیزی بدین؟

پتو بالش براش نبر
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2742
آخه فردا دعوتی الان یادت افتاده باید سکه بخره؟؟؟
حد اقل یک هفته قبل میگفتی شوهرت یه فکری بکنه خو!!!!
مردا تولد زنشونم یادشون نیست باید کادو بخرن چه برسه که یه روز قبله عروسی بگیر فردا برو سکه بخر!!!
2740
وقتی شوهرت اینجوریه یا از کسی کادو قبول نکن یا اگه میکنی استفاده نکن ببر برای یکی دیگه که باید کادو بدی بهش...الانم بذار حسابی سرما بخوره
بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
شاید نداره روش نمیشه بهت بگه گفتی به غرورش برخورده نمیتونه هم بده پتو بالشت براش نبر صداش کن بیاد سرجاش بخوابه نزار باهات سر لج بیفته بزار شرمندت بشه
خدایا من به وعده های تو ایمان دارم و مطمنم روزی فزرندی هم به من میدی من 4 ساله انتظاز کشیدم تو خودت گفتی ان مع العسر یسرا.منتظر آسونیم دیگه طاقت سختی ندارم
مرضیه شیوای خود خودتم خخخخخخ
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706