2737
2739
عنوان

از این اخلاقای شوهرم متنفرم چکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1949 بازدید | 73 پست
هر روز از دست این مرد دارم حرص میخورم یه اخلاق نداره که دلم بهش خوش باشه، کم اوردم همه فامیل هم دیگه میدونن چه ادم بداخلاقیه و فهمیدن تو زندگیم خوشبخت نیستم ایکاش جسارت داشتم ولش کنم برم دنبال زندگیم با بچه هام زندگی کنم و دور این موجود ازاردهنده رو خط بکشم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شوهر من اصلا نمیشه باهاش حرف زد، خیلی بی منطقه، تو هیچ موردی که خلافه میلش باشه نمیشه باهاش هم کلام شد، سریع هم بد دهنی و بی احترامی میکنه به ادم واسه همین ادم ترجیح میده باهاش حرف نزنه
2731
فردا عروسیه کسی که هست خودش زمان عروسیه من مجرد بوده و خودش به من کادو نداده و پدر مادرش به من کادو دادن، فردا هم پدر مادر من کادو میدن به دختره اما در هرحال منم باید بدم چون مستقلم اما این چیزها رو شوهرم نمیفهمه
2740
نمیدونم واقعا شوهر من خیلی بدقلق و بد اخلاقه یا من خیلی بی سیاستم، تا حالا نشده کاری رو بتونم به میله خودم انجام بدم یا برای انجام کاری بتونم راضیش کنم، البته خانواده خودم معتقدن ایراد از شوهرمه
باور کنید اینقدر پررو هست که برای فامیله درجه یک من هم وقت عروسیشون کادو نبره، اما تا کفش و لباس داداشاش که همشون شاغلن و درامد دارن هم این میخره، شما بودید چه میکردی ؟
مامانش مهمون دعوت میکنه زنگ میزنه شوهر من خریدهای خونش رو میکنه اما من میخوام مهمون دعوت کنم میگه پولها رو همینجوری حروم کن و اصولارو نمیده فامیلم رو دعوت کنم، اینم که از کادو نبردنش خستم از دستش
وقتی دست نخورده مونده سکه هاتون به شوهرتون بگید دارم کادو خودشو یک چهارم میکنم و میبرم واسش ! چیزی از جیب ایشون نمیره که
دریای بزرگ دور *** یا گودال کوچک آب *** فرقی نمیکند *** زلال که باشی ، آسمان در توست ...