2733
2739
سلام خانمها
من توی بهمن ماه انتقال جنین دارم البته با تخمک اهدایی میخواستم ببینم چه کارها و مراقبتهایی باید بعد از انتقال انجام بدم که درصد موفقیت بالاتر بره گفتن تو چند روز اول نشاسته توی آب حل کنم بخورم اگه کسی راهنمایی داره ممنون میشم
من تجربه‌ی خودمو برات میگم:
شب قبل از انتقال فقط نشاسته خوردم و بعدش هم دیگه یادم رفت
سه روز اول رو بیشتر خوابیده بودم و گاهی خیلی آروم قدم میزدم ولی غذا رو پشت میز با بقیه میخوردم.غذا هم به زور مامانم بیشتر غذاهای گوشتی و کباب خونگی و خلاصه چیزای مقوی میخوردم. کمپوت گلاب هم میخوردم که یبوست نگیرم و همینطور سالاد با روغن زیتون.
روز سوم حمام هم کردم ولی خیلی آروم و با آب ولرم.
بعد از سه روز هم خونه بودم و سرکار نمیرفتم و بیشتر استراحت میکردم و مواظب خودم بودم.کار خونه تا 10 روز اول اصلا نکردم چون خونه مامانم بودم ولی بعد از روز 10 دیگه کم و بیش کار میکردم اونم با احتیاط.
در کل باید خیلی مواظب باشی، پله بالا پایین نری اگه هم خیلی واجب شد خیلی خیلی آروم.
توالت هم حتما فرنگی استفاده کن
سلام

فقط استراحت کن وازانام کارای سنگین دوری کن وازپله بالاوپائین نشو.ازتوالت فرنگی استفاده کن
البته خودشون بهت میگن
حسبناالله نعم الوکیل نعم المولی ونعم النصیر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ما هر دو ازدواج دوممون بود.بعد هم این همه ویژگی خوب توش دیدم که گفتم نهایتش اینه که اصلا بچه دار نمیشیم، به جاش یه عمر با آدمی زندگی میکنم که از همه نظر عالیه.
به نظرم بهترین تصمیم زندگیم رو گرفتم، هرچی هم میگذره مطمئن تر میشم.
ولی خب خوش شانس بودیم و در مورد بچه هم تا اینجاش که خوب پیش رفته
2740
2706