2733
2739

اگه هم تجربه ای در موردش دارین ممنون میشم راهنمایی کنید 

من متاسفانه اول ثبت نام کردم بعد تحقیق کردم و متوجه شدم که بهترین سن برای رفتن به کلاس زبان ۹ سالگی هست پسرم ۶ سالش هست

من گفتم حالا که ثبت نام کردم بذار یه ترم بره هم عادت کنه به دور از خونه بودن و محیط کلاس چون امسال کلاس اولیه 

خودشم شدیدا استقبال کرد لحظه شماری میکنه برای کلاسش ولی حس میکنم خوب یاد نمیگیره مخصوصا تلفظارو امروزم معلمش به شوهرم گفته اصلا امروز حواسش تو‌کلاس نبود هرچی ازش میپرسیدم جواب نمیداد منم الان ازش پرسیدم حواب نمیده حتی خودم براش تکرار کردم بعد میگفتم حالا جواب بده ولی یادش میرفت 

دوست ندارم اجبارش کنم به کاری با خودش صحبت کردیم دوست داشت بره  ولی عذاب وجدان گرفتم میگم نکنه واقعا زود بوده و زده بشه از زبان

شما تجربه ای دارین؟

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

سلام عزیزم منم خیلی دوس دارم بفرستمش ولی شوهرم مخالفه میبرمش باشگاه 

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه های زیر هشت سال نباید کلاس های بصورت مستقیم بفرستی چون براشون خسته کننده هست و اصلا کارایی لازم رو نداره و فقط زده میشن.

من واسه دخترم که الان چهار سالشه از سه سالگی کارتون زبان انگلیسی گذاشتم هم براش سرگرمی هست و‌هم بصورت غیر مستقیم دو زبانه میشه .

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜
2742

سلام نفرست بهترین سن۹سالگیه من دخترم ۴سالش بود کلی تحقیق کردم. پسردایی پدرم رییس کانون زبان شهرمون بود. گفت نکن بچه دلزده میشه. خیلی هم طول میکشه تا دیپلمش رو بگیره، بهترین سن زمان رفتن به کلاس سومه.منم همینکارو کردم دخترم الان یکساله میره کلاس زبان.

به خاطر بسپار تا همیشه بدانی زیباترین منش آدمی مهر و محبت اوست پس محبت کنید  چه به دوست، چه به دشمن که دوست را بزرگ می‌کند دشمن را دوست ... 👤 #کوروش_کبیر

به علایقش بستگی داره

و به تواناییش البته

کلاسش باید هم سن و سال خودش باشن و اموزشگاه کلاس مختص این سن داشته باشه

با بچه های دبستانی تو یه کلاس نباید باشن

روش های یادگیری متفاوته

من هم خودم رفتم هم اطرافیان و دوستانم پیش از دبستان رفتن

یادگیریش قابل مقایسه نیست اصلا..خیلی به نیتیو بودن نزدیک تره

مخصوصا کسایی که زیر ۴سالن 

من خب خودم بچه ندارم

ولی تو‌مدرسه ای که میرفتم خب غیردولتی بود و زبان پیشرفته ای داشت 

۸ یا ۹ بودم که رفتم کلاس زبان در کنارشم فرانسه میخوندم 

زور که اگه بود که لحظه شماری برای رفتن نمیکرد

معمار و نقاش حرفه ای ( پروفایلم خودمم)درحال طلاق ازتون خواهش میکنم برام دعا کنید از ته قلبتون 

من دخترمو از 6سالگی گذاشتم و الانم ده سالشه هنوزم داره میره یه بیس ترم یا بیشتر میشه حتی مجازی هم ک بود آنلاین ادامه داد 

رسیده ام به خدایی که اقتباسی نیست ✨                        طریقتی که در آن حکم ها قیاسی نیست🌸                        خدا کسی است که باید به دیدنش بروی 🦋                     خدا کسی که از او سخت میهراسی نیست 🌱                       به مهربانی و بخشایش خدا سوگند🍃                             خطا نکردن ما غیر ناسپاسی نیست✨   ✨ یاازاول دل به رویایی نبند یابراین رویای ویران گریه کن...✨🌸💔
2740

من از دوسالگي فرستادم البته يه جور مكالمه محور مربي هست اونجا كلا باهاشون انگليسي حرف ميزنن و كار به نكرار و اينا ندارن يه جور مهد دو زبانس البته هفته ايي دو جلسه يه ساعتو نيمس 

كلي وسيله بازي دارن و اينطورا روميزو صندلي نميشينن 

میگن بهترین سن ۹ سالگیه برای شروع زبان

پس همون موقع میبرمش منم

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
بچه های زیر هشت سال نباید کلاس های بصورت مستقیم بفرستی چون براشون خسته کننده هست و اصلا کارایی لازم ...

دیر متوجه شدم تحربه ای نداشتم

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2706