2737
2739
عنوان

غذا نخوردن دختر 8.5 ماهه ام... کمکککک

765 بازدید | 26 پست
مامانا تو رو خدا کمک کنیدددد.. دیگه دارم روانی میشم.. اصلا لب به هیچی نمیزنه.. فقط شیر خودم رو میخوره.. وزنش بد نیست برای همین بهش اصرار نمیکنم که زده نشه..
هی میپزم میارم لب نمیزنه میبرم... میذارم جلوش خودش برداره.. همه رو له میکنه اما نمیخوره..چند مدل میپزم که تنوع داشته باشه.. از دست کسی دیگه هم نمیخوره.. شاید 1 ق از دست کس دیگه بخوره بعد دیگه لب باز نمیکنه..
کلا نمیذاره دستمون طرف صورتش بیاد میزنه رو دستمون..
اگه به زور هم بدم جیغ میزنه گریه میکنه..
آرامشم را این روزها مدیون انتظاراتی هستم که دیگر از کسی ندارمممم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
فقط الان فهمیدم که نباید حرص خورد چون خوب میشن به مرور براى همینه که میگن بچه دوم راحته چون آدم با تجربه میشه
قبول انواع سفارشات فینگرفود - دسر و غذاهاى ایرانى و فرنگى پذیرفته میشود. ٠٩٠١٠٩٤٥٤٠٥
پسر منم 7/5 ماهشه . لب به هیچ غذایی نمیزنه . از 5 ماهگی غذا دادم قبلا خیلی خوب میخورد . .لی الان اصلا هیچی هیچی نمی خوره ....نه سوپ نه حریره نه پوره نه نان نه تخم مرغ و.... هیچی . شیر خشکی هست . اشتهای شیرش هم افتضاحه . اصلا واسه گشنگی گریه نمیکنه ...دکتر هم بردم هیچیش نبود . گفت حساسیت شما رو فهمیده نمی خوره . به حال خودش بزارین . شربت سانستول و مولتی ویتامین سندروس داده که اونا رو هم نمی خوره . دارو رو خیلی خوب می خورد . اما از وقتی این شربت رو بهش دادم دیگه هیچ دارویی هم نمی خوره
موندم چکار کنم همش کارم شده گریه گریه گریه
یعنی خوب میشه خدایاااا؟
نمی دانم چرا حضرت دوست , لطف ویژه ای دارد به من !
2740
دختر من داروها و ویتامین هاشم به زور میخوره.. یعنی به زور میدم بهش با گریه میخوره و عق میزنه کلی
دکتر دختر منم میگه ه شیر ووابسته شده.. حساسیت من هم روش اثر داره.. اما اخه تا کی نخوره!!! تا صبح یکسره می می به دهن ... خوب منم ادمم.. اذیت میشم.. نوک سینه هام میسوزه دیگه..
2706