2733
2734
عنوان

ناشکری نکنیم...

861 بازدید | 21 پست
ﺑﺎﺩﻗﺖ ﺑﺨﻮﻥ ﻭﻫﺮﺟﻤﻠﻪ ﺭﻭ ﺗﻮﺫﻫﻨﺖ ﺗﺼﻮﺭﻛﻦ : ﻳﻪ ﻓﻠﺞ ﻗﻄﻊ ﻧﺨﺎﻋﻰ ﺍﺯ ﺧﻮﺍﺏ ﻛﻪ ﺑﻴﺪﺍﺭ ﺑﺸﻪ ﻣﻨﺘﻈﺮﻩ ﻳﻜﻨﻔﺮ ﺑﻴﺪﺍﺭ ﺑﺸﻪ، ﺳﺮﺵ ﻣﻨﺖ ﺑﺬﺍﺭﻩ ﻭ ﺑﺒﺮﺗﺶ ﺩﺳﺘﺸﻮﻳﻰ ﻭ ﺣﻤﺎﻡ ﻭ ﻛﺎﺭﺍﻯ ﺩﻳﮕﻪ ﺷﻮ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻩ . ﻣﻴﺪﻭﻧﻰ ﺁﺭﺯﻭﺵ ﭼﻴﻪ؟ ﻓﻘﻂ ﻳﻜﺒﺎﺭ ﺩﻳﮕﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﺭﺍﻩ ﺑﺮﻩ ﻭ ﻛﺎﺭﺍﺷﻮ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻩ ... ﻳﻪ ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ ﺍﺯ ﺧﻮﺍﺏ ﻛﻪ ﺑﻴﺪﺍﺭ ﻣﻴﺸﻪ، ﺭﻭﺷﻨﺎﻳﻰ ﺭﻭ ﻧﻤﻴﺒﻴﻨﻪ، ﺧﻮﺭﺷﻴﺪ ﻭ ﻧﻤﻴﺒﻴﻨﻪ،ﺻﺒﺢ ﺭﻭ ﻧﻤﻴﺒﻴﻨﻪ . ﻣﻴﺪﻭﻧﻰ ﺁﺭﺯﻭﺵ ﭼﻴﻪ؟ ﻓﻘﻂ ﻳﻜﺒﺎﺭ ﻓﻘﻂ ﻳﻜﺮﻭﺯ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﻧﺰﺩﻳﻜﺎﺵ ﻭ ﻋﺰﻳﺰﺍﺵ ﻭ ﺁﺳﻤﻮﻥ ﻭ ﻭ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺭﻭ ﺑﺎ ﭼﺸﻤﺎﺵ ﺑﺒﻴﻨﻪ ... ﻳﻪ ﺑﻴﻤﺎﺭ ﺳﺮﻃﺎﻧﻰ ﺩﻟﺶ ﻣﻴﺨﻮﺍﺩ ﺧﻮﺏ ﺑﺸﻪ ﻭ ﺑﺪﻭﻥ ﺷﻴﻤﻰ ﺩﺭﻣﺎﻧﻰ ﻭ ﻣﺴﻜﻦ ﻫﺎﻯ ﻗﻮﻯ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﻛﻨﻪ ﻭ ﺩﺭﺩ ﻧﻜﺸﻪ ... ﻳﻪ ﻛﺮ ﻭ ﻻﻝ ﺁﺭﺯﻭﺷﻪ ﺑﺸﻨﻮﻩ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﺑﺎ ﺯﺑﻮﻧﺶ ﺣﺮﻑ ﺑﺰﻧﻪ ... ﻳﻪ ﺑﻴﻤﺎﺭ ﺗﻨﻔﺴﻰ ﺩﻟﺶ ﻣﻴﺨﻮﺍﺩ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺭﻭ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻛﭙﺴﻮﻝ ﺍﻛﺴﻴژﻥ ﻧﻔﺲ ﺑﻜﺸﻪ ... ﺍﻵﻥ ﻣﺸﻜﻠﺖ ﭼﻴﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻦ؟ ﺩﺳﺘﺘﻮ ﺑﺬﺍﺭ ﺭﻭ ﺯﺍﻧﻮﺕ ﻭ ﺍﺯ ﺗﻤﺎﻡ ﻭﺟﻮﺩﺕ ﻭ ﻧﻌﻤﺘﺎﻳﻰ ﻛﻪ ﺧﺪﺍ ﺑﻬﺖ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻛﻦ ﻭ ﺑﻪ ﺭﻭﺯﻯ ﻓﻜﺮﻛﻦ ﻛﻪ ﺷﺎﻳﺪ ﻫﻤﻴﻦ ﻧﻌﻤﺘﺎ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺑﺪﻯ ... ﭘﺲ ﺷﻜﺮﮔﺰﺍﺭﻯ ﻛﻦ ﻭ ﺍﺯﺷﻮﻥ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻛﻦ . ﺗﻮ ﺧﻴﻠﻰ ﺧﻴﻠﻰ ﺧﻴﻠﻰ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻰ، ﻏﺮ ﻧﺰﻥ،ﻧﺎﺷﻜﺮﻯ ﻧﻜﻦ . ﺁﺳﻮﻧﺎ ﺭﻭﺧﻮﺩﺕ ﺣﻞ ﻛﻦ ﺳﺨﺘﺎﺷﻢ ﺑﺴﭙﺎﺭ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ،ﺧﻮﺩﺵ ﻭﺍﺳﺖ ﺣﻞ ﻣﻴﻜﻨﻪ...
خدایا شکرت... عاشقتم ღ ღ
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خدا رو هزاران هزار بار شکر از همه نعمتات.خدایااااااااااا ممنونم.مرسی ونوس جون از متن زیبات
از خداوند برایت چیزی میخواهم که جز خدا در باور هیچکس نمیگنجد...ارامشی که الان دارم ,مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم.......!!!
2728
به نظر من که این طرز نگاه کاملا غلط هست از دو نظر من خوشبختم چون مثل تو بد بخت نیستم تو هم خوشبختی چون مثل من بدبخت نیستی فلانی هم خوشبخت است چون مثل ما بد بخت نیست بهمانی از همه خوشبخت تر است چون گردونه ما رو تو دستش می چرخونه دوم هم این که مثلا من پسرم دیالیز میشه 3 سالشه همه میگن وااااااااااااااااای چه قدر بد بخت چه بیچاره خدا رو شکر ما جاش نیستیم ولی من همچین حسی ندارم من اصلا حس نمی کنم خودم یا پسرم بد بخت باشیم خدا اگه درد رو داده عادت هم داده ضمن اینکه چه بسا یه درد خودش راهگشای بخت برین باشه که در آینده ما بقی آدم ها حسرتشو بخورن
خیلی از معلول ها خانه نشین هستند فقط به خاطر نگاه ادامه دار من و تو
مامان امیر عباس منظور اینه که یه عده هستن مشکلات کوچیک و واسه خودشون بزرگ میکنن و دایما شاکین از زندگی اونا باید بدونن اگه نتونه مشکلات کوچیک و حل کنه ممکنه روزی گرفتاریها سنگینتر بیاد سراغش اونموقع میفهمه که مشکلات قبلی اصلا مشکل نبوده!
خدایا شکرت... عاشقتم ღ ღ
2738
مامان امیر عباس منم با شما موافقم من هم معتقدم انسانها باید احساس خوبی داشته باشند درسته وقتی سامیم باید خدارو شکر کنیم ولی وقتی امید نداشته باشیم و افسرده باشیم و احساس خوبی نداشته باشیم از یک بیمار جسمی هم بدتریم ولی بیمارانی داریم که امید دارند و با احساس خوب زندگی میکنند و خوشبختند
..........
می دونم ونوس جان منظورت درسته ولی خوب اینکه معلول نبودن رو نماد خوشبختی بدونیم و به زبان بیاریم همه واقعیت نیست تصورشو کن یه ویلچری این متنو بخونه خودتو بزار جای اون
خیلی از معلول ها خانه نشین هستند فقط به خاطر نگاه ادامه دار من و تو
منم با مامان امیر عباس موافقم خیلی از افرادی که مشکلی درسلامتی دارن وقتی ما ازبغلشون رد میشیم و طوری نگاه میکنیم و دردل میگوییم خداراشکر یا حتی بلند میگوییم میدونید چقد دلشون بدرد میاد یه نابینایی را میشناختم که میگفت خداراشکر که خداوند من را وسیله ای برای شکر بنده های دیگش قرار داده
هوایِ زمین آلوده شده نظرت چیست به مریخ سفر کنیم ؟ من مشتریِ #تُ باشم تو ماهِ #من
2706