2737
2739
ممنون از کمکتون
در پیش بیدردان چرا فریاد بیحاصل کنم ***گرشکوه ای دارم زدل بایار صاحب دل کنم
سلام عزیزم سونوی دکتر ضیایی خیلی عالی هست ولی از دو هفته قبل باید حضوری نوبت بگیری
اگه دنبال لباس ست واسه دختر و پسرت تو سن های مختلف یا ست خانوادگی میگردی حتما سری به سایت ماهان مد بزن.                  mahanmod.ir

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همونجا نوبت گرفتم الان منشیش زنگ زد گفت دکتر عمل جراحی براش پیش اومده تا دوهفته نیس برام یه نوبت دیگه زد اما گفت جای دیگه هم نوبت بگیر که اگه دکتر نیومد بری اونجا
در پیش بیدردان چرا فریاد بیحاصل کنم ***گرشکوه ای دارم زدل بایار صاحب دل کنم
عجب! نمیدونم دیگه جایی را نمیشناسم میخواستی از خود منشی بپرسی کجا کارشون خوبه
اگه دنبال لباس ست واسه دختر و پسرت تو سن های مختلف یا ست خانوادگی میگردی حتما سری به سایت ماهان مد بزن.                  mahanmod.ir
توی این تاپیک پست ourlady را بخون شاید این باشه http://www.ninisite.com/discussion/thread.aspx?threadid=332414
2740
سونوگرافی اراد پل بزرگمهر هم دکتر خانوم داره هم اقا من پیش اقا رفتم خوب بود کارش دقیقه ولی یک کلام باهات حرف نمیزنه شوهرتم میاد داخل
🌹میشه صلوات برام بفرستین سلامتیمو به دست بیارم؟🌹
2706