2733
2739
سلام .بچه ها من من روزی چند بار بخاطر سرماخوردگی خودم رو بخور میدم .میخواستم ببینم ضرری نداره؟اخه اونایی که میخوان زایمان کنن برای تسهیل زایمانشون همینکار رو میکنن .توروخدا بگید ضرر داره ؟اونم هفته های اول بارداری؟؟؟؟
ماشاالله لاحول ولاقوه الاباالله العلی العظیم..خدایا مواظبش باش...الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
یعنی ضرر نداره؟من ترسیدم که بچم از دست بره خدایی نکرده اخه یهو یاد این موضوع افتادم
ماشاالله لاحول ولاقوه الاباالله العلی العظیم..خدایا مواظبش باش...الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
عزیزم بخوراگه ازقسمت پایین باشه برای زایمان زودرس هستش،ولی بخورتوازصورت باشه هیچ اشکالی نداره،بخورکاکوتی،پونه،اسطوخودوس،اویشن،ختمی برای سرماخوردگی خوبه،ولی اصلا نخوریش چونکه سقط جنین میکنه
من کلا رفتم زیر پتو که عرق کنم حالم خوب بشه .اصلا حواسم نبود
در دوران بارداری یا شیردهی از مصرف اکالیپتوس پرهیز کنید. روغن این گیاه اگر استعمال موضعی داشته باشد، سمی نیست؛ اما نباید از این گیاه برای مصارف داخلی استفاده کرد.
خدایا هزار باز شکرت خودت مواظب کوچولوی من باش.