2733
2734
عنوان

از نظرتون دختری با قد ۱۴۵....

3611 بازدید | 31 پست

اگر کسی قدش ۱۴۵ باشه قیافشم خوب باشه ینی معمولی و اینگ اگر بتونه خوشتیپ بگرده وزنش مناسب باشه ورزش کنه و اینا میتونه مثل بقیه باشه؟🙂توی جامعه برا شغل.... میتونه مثل بقیه زندکیشو کنه🥲

اره چرا نشه

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگه چیه خببببب

اره که میتونه

حاجی حال یه ایران بده هرچی داشتیمو شکافتنش🖤                  "سکوت صدای مورد علاقه ی منه"   [intp]                             《به مردم میزنن تیر جنگی ، آب قطعه برق جیره بندی ، ما دنبال حقمونیم ، دست به دست تا سرنگونی✊》            

اره مگه چشه؟خیلیم بغلی و دوسداشتنیه❤️

(کاربری دست سە نفر)از ربط دادن تایپکها جدا خودداری فرمایید❤️     (حاجتم خیلی بزرگه ❤️)میشه واسه رسیدن به عشقم صلوات بفرستید (هفت ساله عاشقشم)🖤
2740

آره دوست من 149 بود خوشتیپ خوش استایل خوش فیس و شاغل و کلی هم پسرا دنبالش

کاربری ک زرررت میخوای ریپ مخالف بزنی. نزن من اعصاب ندارم یه چی میگم میشینی گریه میکنی. تو تاپیک نظرتو بده و برو دنبال ریپ نباش حرف نزنی نمیگن لالی نترس. (حتی ایماناتونم بوی گناه میده.)از بدا نترس چون میدونی چقدر بدن از خوبا بترس چون نمیدونی چقدر بدن... شما هرچقدرم کوچیک باشی خدا واسه همه به یه اندازه بزرگه.. من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم🙃اینجا میاین دبیرادبیات نشید هی غلط املایی بگیرید چون خیلی رو مخید. این آخرین سیمکارت از خاندان مادری بود ک تونستم دوباره باهاش ثبت‌نام کنم. فحش نده ک فحش ندم تا باز نترکم.از 97 عضوم ولی 98 بار ترکیدم فقط خط شوهرعمم مونده ک باهاش ثبت‌نام کنم
اره چرا نشه

میدونم میگن نظر مردم مهم نیست ولی مگ میشه بی تفاوت موند🙂💔مثن اینک همیشه بچه حسابت میکنن یا کلا یچز میگن ناراحت شی

بماند خودم خیلیم قدمو دوست دارم اما هرزگاهیی بقیه دلم ادمو میشکونن

و من برای رسیدن ب قد مورد علاقه از کوچکی همه تلاشمو کردم نشد ک بشه...

2706