2733
2734
عنوان

پیچیدن بند ناف دور کردن جنین در ۳۶هفته خطرناکه

| مشاهده متن کامل بحث + 1929 بازدید | 39 پست
زایمان طبیعی مشکلی نداره یعنی به منم گفتن از بس نگرانم خواب و خوراک ندارم میگم زودتر بچه رو دربیارن ...

من طبیعی بودم الانم ۳۰ سالمه

به این چیزا فک نکن

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
ممنون یکم خیالم راحت شد همش عذاب وجدان دارم میگم شاید تقصیر من بوده و بد خوابیدم اینطوری شده الان ...

والله من تحقیق کردم ربطی به مادر نداره

به طول بند ناف هم بستگی داره

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون یکم خیالم راحت شد همش عذاب وجدان دارم میگم شاید تقصیر من بوده و بد خوابیدم اینطوری شده الان ...

عزیزم تازه وارد هفته سی هشت شدم دنیا امد ‌ نگران نباش برا خابیدن تو نیس بخاطر حرکت های خودشه. معمولا اینجور بچه ها بعدشم پر جنب و جوشن چون زیاد تکون خورده اینطوری شده . من وقتی حامله بودم ۱۷ سالم بود هیچی نمیدونستم بخدا حتی زیر نظر دکترهم نبودم . دو سه بار خودمون همینجوری رفتیم سونو . دکتر سونو میگفت خوبه😂 حتی نمیدونستم باید زیر نظر دکتر باشم. فقط بهداشت میرفتم بهم قرص میداد . شب زایمان تو بیمارستان گفت سونو ان تی کو من نمیدونستم ان تی چیه 😂 نرفته بودم. زایمانم خیلی راحت بود کلا دوساعت شد . همه دکترا و پرستارا تعجب کرده بودن .میگفتن ورش ها زایمان انجام میدادی گفتم نه . . فقط وقتی ک دردام شروع شد بود و زیاد شده تو خونه بودم زعفرون با نبات داغ خوردم از تو گوگل یاد گرفته بودم😅. استرس نداشته باش . خدا وقتی یه دردی بهت میده قدرت تحملشم میده 

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
عزیزم تازه وارد هفته سی هشت شدم دنیا امد ‌ نگران نباش برا خابیدن تو نیس بخاطر حرکت های خودشه. معمولا ...

اخه میگن زایمان طبیعی باعث افتادگی رحم‌و گشادی و بواسیر و اینا میشه

میگن عوارضش خیلی زیادتر از سزارینه

حالا من تجربه نداشتم که فقط شنیدم

ولی خب سزارینم باعث چسبندگی و اینا میشه

عفونت

من بیشتر از درد طبیعی میترسم

و اینکه زمانش مشخص نیست ادم امادگی نداره

اینکه زایمان طبیعی طولانی تره و تا ۴۰هفته طول میکشه

2731

بچه منم پیچید. به احتمال زیاد دیگه باز نمی شه. حواست به حرکت بچه باشه اگه چهار ساعت پشت هم حرکت نکرد باید بری بیمارستان چک کنند. حتما سعی کن سزارین بیایی. برای من خدا رو شکر مشکلی پیش نیومد انشالله برای شما هم به سلامت بگذره

بچه منم پیچید. به احتمال زیاد دیگه باز نمی شه. حواست به حرکت بچه باشه اگه چهار ساعت پشت هم حرکت نکرد ...

اخه دکترم باز تاکید داره طبیعی

میکه بند ناف دلیل نمیشه که طبیعی نتونی بیاری

دکترت و بیمارستانت رو انتخاب کردی به سلامتی؟

بیمه تکمیلیم درست نشد

ان ای سیو هم خدایی نکرذه بچه رو نگه دارن شبی ۱۲میلیونه

مجبورم همون شریعتی برم یا میلاد

میلادم میگن خیلی شلوغه

احتمالا همون شریعتی برم

2740
بچه منم پیچید. به احتمال زیاد دیگه باز نمی شه. حواست به حرکت بچه باشه اگه چهار ساعت پشت هم حرکت نکرد ...

چند دور پیجیده بود

سزارین کردی سر همین بند ناف بود

گره ام زده بود

شل پیجیده بود یا سفت