2733
2734

هموني هستي ك پد مادرتم رفته بودن پيشش؟

خيلي ماجرا رو هم زدي

همون اولم بهت گفنم خودتو توي چشم انداخي

و اين روز رو بهت گفته بودم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا ولی می ترسم چون اونا پارتی دارن. من جز خدا کسی و ندارم

ن عزیزم چیزی نمیشه قول میدم 

همه مشاغل ازین حواشی و ادم های نخاله دارن 

ایشالله خوب میشی دهنشونو جر میدی😘

تمرکزتو بزار رو سلامتیت

2742
اگه ثابت بشه حرفه شما درسته میتونی بری ازش شکایت کنی 

بخدا مریض بودم

اولش دکتر نزاشت عمل کنم گفت جوونی فردا میخوای بچه بیاری

امسال دوباره گرفت رفتم عمل

مدارک و هم دارم

ولی از این می ترسم کلی پشت سرم حرف زده و گفته اهانت کرده نمیدونم پرخاش کرده بخدا من هیچ اهانتی بهش نکردم

نه پیمانی هستن به جز فرزندان جانبازان و شهدا

نگران نباش عزیزم

نمیدونم کی این فرزندان شهدا و جانبازان تموم میشه مزایاشون

و به مردم عادی هم نیم نگاهی میشه

واقعا متاسفم برای دولت که گزینشی رفتار میکنه ،نه بر اساس قابلیت و استعداد بلکه براساس خدمتی که به اجبار اکثرا انجام دادن در غالب وظیفه شغلی و قانونیشون

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
2740
هموني هستي ك پد مادرتم رفته بودن پيشش؟ خيلي ماجرا رو هم زدي همون اولم بهت گفنم خودتو توي چشم انداخ ...

خواهر خودم عمل کرده بودم استراحت مطلق بودم چیکار میتونستم بکنم. پدر و مادرم رفتن شرایط و بگن

سلام من آقا هستم.

با توجه به تجربه ای که من دارم میتونم بهتون اطمینان بدم که این آقا بدنبال جایگزینی کسی(از سفارش شدگان) بجای شماست.کسی که مشخص و منتظره.

بهانه ی کمی داره اما شما بهش بهانه ندین.

اول اینکه به هیچ عنوان تو روش نایستین.هیچ پیامکی بهش ندین و هیچ برگه ای رو،هیچ برگه ای رو (خصوصا تعهدنامه) امضا نکنین.

سلام من آقا هستم. با توجه به تجربه ای که من دارم میتونم بهتون اطمینان بدم که این آقا بدنبال جایگزین ...

سلام.

این شخص دیگه کار خودش و کرده دیگه کاری از من ساخته نیست

فقط از این میسوزم که بیماری دست من نبود

2706