2737
2739
عنوان

هفته چهلم بارداریم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 28 پست

انشاالله بسلامتی زایمان کنی

میشه آبجی و زنداداش های منو همین الان دعا کنی

خدا بهشون نی نی بده مثل شما بی طاقت بشن

😭لطفا هر کی امضام رو دید به سلامتی تو دلیم که سالم باشه جواب آزمایش منفی باشه 3تا صلوات بفرسته😢😢😢😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دوسانت بودم از درد زمینو گاز میگرفتم🫤

امضات یه جور خود تحقیری ملیه ..حالا اگر ماهواره نمیفرستادن، همش میگفتید از بقیه کشورا عقب مونده تر ماییم و بجای پیشرفت هوافضا، همش چسبیدید به حجاب و احکام دین!

( یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ...)
از عکس معلومه سر بچه اومده تو لگن زایمانت نزدیکه نگران نباش

آره عزیزم گفتن تو لگن هست سرش.. ولی دردام شروع نمیشه زایمان کنم.. دکتر میگه دو هفته دیگه فرصت داری.. خدا صبرم تموم شده. امشب اینقدر گریه کردم خدا بهم رحم کنه راحت شم

2731
انشاالله بسلامتی زایمان کنی میشه آبجی و زنداداش های منو همین الان دعا کنی خدا بهشون نی نی بده مثل ...

حتما عزیزم.. الهی آمین بحق این لحظات عزیز اذان صبح خدا به هرکس که نداره ببخشه

حتما عزیزم.. الهی آمین بحق این لحظات عزیز اذان صبح خدا به هرکس که نداره ببخشه

الهی آمین یا رب العالمین 

قربون دلت❤❤

😭لطفا هر کی امضام رو دید به سلامتی تو دلیم که سالم باشه جواب آزمایش منفی باشه 3تا صلوات بفرسته😢😢😢😢
2738
امضات یه جور خود تحقیری ملیه ..حالا اگر ماهواره نمیفرستادن، همش میگفتید از بقیه کشورا عقب مونده تر م ...

نمیخوام بحث سیاسی کنم که کاربریم به باد نره در نتیجه هر چی شما میگی صحیحه🙃

بله

دوهفته دیگم داری...معلومه اومده تو لگن.فقط عجله نکن

زودم بیمارستان نرو

شربت زعفران بخور

این دعا بخون...زمان زایمان منم دعا کن

اللَّهُمَّ یَا فَارِجَ الْهَمِّ وَ کَاشِفَ الْغَمِّ وَ رَحْمَانَ الدُّنْیَا وَ الْآخِرَةِ وَ رَحِیمَهُمَا ارْحَمْ فُلَانَةَ بِنْتَ فُلَانَةَ (نام دختر و پدرش گفته ‌شود) رَحْمَةً تُغْنِیهَا بِهَا عَنْ رَحْمَةِ جَمِیعِ خَلْقِکَ تُفَرِّجُ بِهَا کُرْبَتَهَا وَ تَکْشِفُ بِهَا غَمَّهَا وَ تُیَسِّرُ وِلَادَتَهَا وَ قُضِیَ بَیْنَهُمْ بِالْحَقِّ وَ هُمْ لا یُظْلَمُونَ‏ وَ قِیلَ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعالَمِینَ‏».