2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

برو داروخانه یه کرمی چیزی بخر خوب 

اگه بتامتازون بزن 

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
2740
ینی دستت همینجوری دون دون میشه؟ انگار وسطش ابه یا حباب

آره من به شوینده حساسیت دارم.اینجوری میشه،اینقد میخارم تا خون میاد،الانم که سه سالی هست،همه انگشتام ترک میخوره،اثر انگشت هیچی ندارم.چن تا دکتر پوست رفتم فایده نداشت.

الان با این کرمی که گفتم بهتره حال پوستم.

آره من به شوینده حساسیت دارم.اینجوری میشه،اینقد میخارم تا خون میاد،الانم که سه سالی هست،همه انگشتام ...

وای خدا خیرت بده این اینترنت اشغال ته دلو خالی میکنه تو نت مشابه این دونه هارو ندیدم ترسیدم انشالله خدا حاجت روات کنه جمد خوندم برات 

وای خدا خیرت بده این اینترنت اشغال ته دلو خالی میکنه تو نت مشابه این دونه هارو ندیدم ترسیدم انشالله ...

مرسی عزیزم.نگران نباش،انشالله خوب میشی.

من خودم این ترکیبو میزنم:

کرم مرطوب کننده هیدرودرم+عسل+ژل آلوئورا+آب پیاز رنده شده.

حالا شما هر کرمی داشتی بزن،ژل آلویورا هم نداشتی مهم نیس.

عصاره پیازم یه قاشق مربا خوری بزن،عسل هم همینطور