2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
شما وکالت میدونی؟ دقیق بگم

ارشد حقوق دارم هنوز وکیل نشدم بپرس بلد باشم میگم

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...

روز قرارداد بهش گفتم پول نقد اما تو قرداد اماده ی بند هست ک در صورتی ک خریدار بخاد وام بگیره باید همکلری کنم از اون طرفم پرداختی ها رو زده نقد تو تاریخ سند و محصر ک میشه آخریش

خدایا مواظب بچه هام باش🍀🌾

البته باز تو همون قرار داد زده تا روز محصر میتونم فک رهن کنم ولی این میگه تو باید زود فک کنی ک من برم وام بگیرم اگر وامم اماده نشه تا روز سند نمیام

روز قرارداد بهش گفتم پول نقد اما تو قرداد اماده ی بند هست ک در صورتی ک خریدار بخاد وام بگیره باید هم ...

این شرط موجل بودن ضمن خود عقد به صورت پیش فرضه؟

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2738
متوجه نشدم سوالتونو

ببینید یه سری چیزا رو اول توضیح بدین این معامله معامله ملک عیرمنقول هس؟ بعد شما وامی رو سند گرفتین؟

معامله ی ملک ک فروختم از قبل ک این ملک و خریده بودم وام داشت الان ی مبلغی از وامش مونده ک میخام منتقل کنم روی سند جدید خونه ای ک خریدم. اما الان نمیتونم فک رهن کنم ک این اقا برن وام بگیرن رو سند من. ایشون میگن وام نگیرم روز سند نمیام

از طرفی تو همون قراردا ه آماده ک گفتع باید با ایشون برای وام همکاری کنم ی بند دیگه هست ک گفته تا روز محضر باید فک رهن و تصویه سند باشه یعنی زودتر نکنم اشکالی نداره؟

2706