2737
2734
عنوان

ادامه مسیر از پوشک گرفتن !!!!

147 بازدید | 12 پست

سلام در ادامه تاپیک چند روز پیشم و مشکلاتی که داشتم گفتم شاید مثل دفعه پیش شاید بتونید کمکم کنید    اگه در جریان تاپیک قبلیم نیستین ممنون میشم اول اونو بخونید بعد باتوجه به اون نظرتونو بدید چون یه خورده عجیب غریبع همه چی ( 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/8865019/پوشک-گرفتن-با-شرایط-عجیبببب

)
ممنون بابت وقتی که میزارید .....
 خب در ادامه همین روند با کمک تجربه های خوبتون شروع کردم و بهش گفتم هر وقت جیش داره به من بگه و هر چند ساعتی هم خودم ازش می پرسیدم بالاخره گفت جیش دارم ، بردمش دسشویی ولی جیش نمی کرد نمدونم با من لج کرده بود یا ترسیده بود بعدشم یهویی زد زیر گریه و منم بغلش کردم و همینکارو که کردم خودشو منو باهم خیس کرد    منم هیچی دعواش نکردم گفتم عیبی نداره بیا اب بازی کنیم خلاصه تموم شد چن ساعت بعدش متوجه شدم جیش داره ولی به من نمی گفت یا گفتم بیا بریم دسشویی و بغلش کردم شروع کرد به گریه کردن و ساکت هم نمی شد خلاصه اینقدر این طرف اونطرف رفت و دوباره خودشو خیس کرد    شرت آموزشی رو هم که پاش می کنم تا میفهمه یا از خواب بیدار میشه درمیاره میندازه یه طرف شبا هم کلن وقتی بیداش میکنم ک بریم دسشویی دوباره بهانه جویی و گریه می کنه باز کلی باید تو خونه راه ببرمش تا بخوابه .... تو این دو سه روز اولا دسشویی شو نگه میداشت و اصن گوش نمیکرد بریم دسشویی و تندی شروع به گریه میکرد اخرم خودشو خیس میکرد :/   از امروز صب کلن دیگه راه از همون اول راحت رو مبل یا هرجا دیگه که باشه جیش می کنه نمدونم واقن باید چیکار کنم دیگه   اصلن هم تو این چند روز دعواش نکردم ولی هرچی میشه یا خودشو خیس که می کنه شروع میکنه ب گریع . خلاصه تو این دو سه روز یکبار هم تو دسشویی جیش نکرده یا حتی این صندلی هایی ک برا بچه هاس و لگن داره /    خوشحال میشم اگه نظری دارید بگید   بازم ممنون بابت وقتی که میذارید   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم دخترم خیلی سرپوشک گرفتن استرس داشت و اذیت میشد بعد دیگه خودمم خسته شده بودم تا اینکه اینجا یهو یه تاپیک دیدم که همیشه دعا به استارترش می کنم خیلی خیلی خوب بود تقریبا یک ماهه بدون اذیت دخترمو از پوشک گرفتم باور کن با کمترین نجسی اگه دوست داری لینکش رو برات بذارم تا شما هم استفاده کنی

🌺اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌺
2728
عزیزم منم دخترم خیلی سرپوشک گرفتن استرس داشت و اذیت میشد بعد دیگه خودمم خسته شده بودم تا اینکه اینجا ...

اخه این بار دفعه اولش نیس که قرار از پوشک گرفتع بشه دفعه قبلی خیلی بد بود تو تاپیک قبلم گفتم  

اخه این بار دفعه اولش نیس که قرار از پوشک گرفتع بشه دفعه قبلی خیلی بد بود تو تاپیک قبلم گفتم   ...

منم تقریبا دو بار اقدام کردم برای از پوشک گرفتن از بس اذیتم کرد منصرف شدم ولی این تاپیک تو اون شرایط برای من معجزه کرد

اخه این بار دفعه اولش نیس که قرار از پوشک گرفتع بشه دفعه قبلی خیلی بد بود تو تاپیک قبلم گفتم   ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5891102/تجربه-من-از-گرفتن-پوشک?page=1

2738

الهی ،دلم رفت واسه تو و خواهرت،آفرین به تو که داری به خواهرت کمک میکنی،ببین اصلا نگران نباش ،هیچوقت بچه کلاس اولی نمی‌بینی هنوز پوشک باشه پس مطمئن باش سنش بیشتر بشه خودش پوشکو کنار میزاره ،این وسط تو میتونی کمکش کنی،عادی سازی کنی واسش،اول از همه بهش بگو که چه تو پوشک جیش کنه چه تو دستشویی،تو دوستش داری،اما اگه تو دستشویی جیش کنه جایزه داره،مثلا ازین ژله کوچولوها،یا شکلات کوچولو( دقت کن جایزه کوچیک باشه چون هر دفه تو دستشویی جیش کرد حتی یک قطره باید بهش جایزه بدی) حتی اگر تو بعلت تو رو هم خیس کرد اما داخل دستشویی این اتفاق افتاد جایزه شو بده،کم کم راه می افته.