2737
2734
در خصوص افتادگی شکم بر اثر زایمان کسی تجربه عمل لیپوماتیک رو داره؟ این که موثره و درد داره یا نه؟
دور باش اما نزدیک، من از نزدیک بودن های دور میترسم.
من برای معاینه رفتم یکی از اون مراکز گفت ناحیه شکم و پهلو 5500 هزینه اشه و درد و نقاهت نداره ولی باورم نمیشه بدون درد باشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درروش Lipomatic، سلول های چربی، ابتدا بروش کاملا فیزیکى و نه اشعه و یا حرارت تخریب شده ( توسط حرکات لرزشی کانولا بصورت امولسیون در می آید) و سپس این چربی امولسفیه به آرامی برای پیکر بندی بدن توسط خود دستگاه از بدن خارج می شود. Lipomatic مشکل ایمنی را که در روش سنتی لیپوساکشن وجود داشت را رفع کرده است و سیستم امنیتی فعال آن محافظت از بافت بدن (اعصاب، رگهای خونی، ماهیچه ها) را برعهده دارد . در این روش هدف، معمولا کم کردن وزن نیست بلکه تغییر سایز، حجم و فرم است . این عمل بسیار راحت و بدون عارضه است و نتیجه آن بسیار رضایت بخش است. البته به طور کلی نتایج عملهای زیبایی ممکن است کاملا مطابق با تصورات ذهنی شما نباشد. مردم عمدتاً بدنبال راهی راحت و بی دردسر هستند تا از دست این چربی ها خلاص شوند . ولی حقیقت این است که لیپوساکشن و روش جدیدترش لیپوماتیک نه برای کاهش وزن بلکه برای جابجایی چربیهای بدن کسانی طراحی شده است که بطور ارثی توزیع چربی در بدن آنها زیبا نیست . مثلاً بجای اینکه چربی در پائین تنه ورانهای آن ها جمع شود و به آنها زیبایی زنانه بدهد در شکمشان جمع شده وآنها را زشت و بی قواره می کند. قبل از هر گونه تصمیم گیری با پزشکان کلینیک تخصصى پوست و لیزر هور مشورت کنید . ما بهترین راه را برای رسیدن به بهترین نتیجه به شما پیشنهاد میدهیم .
2728
مامای سزارین انجام دادی که افتاده؟
بی ارزشترین نوعِ افتخار...!! افتخار به داشتن ویژگی‌هایی که خود انسان تو داشتنشون هیچ نقشی نداشته، مثلِ : » چهره » قد » رنگ چشم » ملیت » ثروت خانوادگی. . . "از چیزایی که خودت به دست آوردی حرف بزن" از انسان بودنت بگو...
2738
منم دوست دارم اگر از نظر مالی داری انجام بده نهایت یه شب درده تحمل میکنه ادم
هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
اگر بد زایمان گن میبستی باز هم می افتاد؟
بی ارزشترین نوعِ افتخار...!! افتخار به داشتن ویژگی‌هایی که خود انسان تو داشتنشون هیچ نقشی نداشته، مثلِ : » چهره » قد » رنگ چشم » ملیت » ثروت خانوادگی. . . "از چیزایی که خودت به دست آوردی حرف بزن" از انسان بودنت بگو...
منم که دوتا یه قلو سزارین کردم شکمم افتادگی داره ربطی نداره بالاخره شکم کش میاد
هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
2706