2733
2734
عنوان

افسردگی دربارداری

72 بازدید | 16 پست

افسردگیرفتم دربارداری چهارماهمه دکتر روانپزشک رفتم اسنترا داد خوردن نخوردنش آنچنان فرق ب حالم نکرده خوابم بهم ریخته مدام گریه میکنم بی انگیزم کسی تجربه داره دراین زمینه تازه میگن درمان نشه بعد زایمان بدتر میشه من از زایمان حتی میترسم خوابای ناجور میبینم بچه دوم هست

دو سه هفته بعد اثر میکنه.منم شدیدا بد خلق و افسرده شدم.همش گریه میکنم.قهر میکنم.منم 4 ماهمه 😑

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من از همون هفته های اول اینجوری بودم مدام گریه میکردم، الان ۶ ماهمه، دیگ‌گفتم ب خودم تلقین نمیکنم، منم بچه دوممه، خوب شدم

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ک دنیا ب دوری ز اولاد زهرا نیارزد

من حتی داشتم خودمو دار میزدم مادرم زود برگشت خونه نجاتم داد.بخدا دیونه شدم.همش میگم کاش برم از پل خودمو پرت کنم.😣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
الان بهتر شدی دارو رو میخوری تاثیری هم داشته 

منکه دارو نمیخورم انقد معدم بده تا قرص میذارم تو دهنم عوق میزنم بالا میارم نمیدونم چرا...حتی یدوفولیک اینارو نمبتونم بخورم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

منم افسردگیم از همون اول بود ولی دگ از این اوضاع خسته شدم مدام سردرد عصبی بالا میارم همش گشنمه نمیتونم چیزی بخورم ت خواب فکر میکنم بیدارم میل جنسی ندارم همسرم بشدت ازم ناراحته همش گریه دوست دارم ی گوشه خودم بندازم هیچ کار نکنم

منکه دارو نمیخورم انقد معدم بده تا قرص میذارم تو دهنم عوق میزنم بالا میارم نمیدونم چرا...حتی یدوفولی ...

منم بشدت حساسم همین صب بالا آوردم اصلا هیچی نمیخورم درحدی ک غش مکنم هیچ غذا علاقه ندارم کم خونی کمبود ویتامین دی هم دارم آمپول نوروبیون تا الان چهارماهم شده دوتا زدم

عزیزم منم خیلی حساس و بی اعصاب شدم الان به لطف خدا ماه اخرم ولی قران بخون ذکر بگو سعی کن خودتو مشغول کنی کمتر فکر و خیال و افسردگی میاد سزگراغت طبیعیه هورمون ها بهم میریزن

من افسردگی داشتم که بچه آوردم افسردگیم تبدیل شده افسردگیه بعدزایمان،همیشه دارم تودوروبریای خودم تجسس میکنم ببینم آیا کسی افسردگی داره،اگه افسردگی داره بهش میگم پیشگیری کنه از بارداری تامثل من نشه ،چون خودم وحشتناک افسردگیه بعدزایمان گرفتم ،یه خانومی هم سقط کرده بود اون افسردگی به مراتب ازمن بدترشده بود