2733
2739
عنوان

شمااز گوشی های htc راضی هستید؟

491 بازدید | 28 پست
اگه اره کدوم مدلش؟ اگه نه چرا؟ میسییییییی
من مامان یه دونه پهلوون کوچولو شدم.خدایا شکرت میشه واسه مامان شدن دوستام دعاکنید ویه صلوات بفرستید؟ [smiley]s/sm_57.gif[/smiley]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من میخوام desire610بخرم نمیدونم خوبه یا نه؟
من مامان یه دونه پهلوون کوچولو شدم.خدایا شکرت میشه واسه مامان شدن دوستام دعاکنید ویه صلوات بفرستید؟ [smiley]s/sm_57.gif[/smiley]
2740
مچکرم دوستان اخه سونی هم جدیدا خدای هنگ شده
من شنیدم عمر گوشیاش خیلی کمه
لـبـخـ:)ـنـد مـی زنـم کـسـی نـمـی دانـد در دلـم چـه مـی گـذرد ! مـی دانـی؟ ادای ِ آدم هـای ِ قـوی را درآوردن درد دارد ! [ایـسـتـادن پـای ِ دیـوانـگـی هــایــت ، درد دارد !] [×زنــــدگــــی درد دارد ... !×] ฯคŞค๓iຖ
ما ماکزیمم 800 میخوام هزینه کنم اخه من خیلی کاری با گوشی ندارم
اشنا منم از اس 5 خیلییی راضیم
لـبـخـ:)ـنـد مـی زنـم کـسـی نـمـی دانـد در دلـم چـه مـی گـذرد ! مـی دانـی؟ ادای ِ آدم هـای ِ قـوی را درآوردن درد دارد ! [ایـسـتـادن پـای ِ دیـوانـگـی هــایــت ، درد دارد !] [×زنــــدگــــی درد دارد ... !×] ฯคŞค๓iຖ
2706