2733
2739

واقعااا چراااا تو تایپک های مسخره ک میزارن میرید بعد اون وق من حااااالممم بد بود بجا اینکه یکم دلداریم بدین چند نفر اومدن گفتن کارت اشتباه بود منم اینو میدونستم بعد همه رفتن چقد من دلم شکستااااااا(ازتون هم انتظار ندارم بدرگ اصلن))))))))

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
یه سوال بپرسم 

بله

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
نی نی سایت برا چیه؟؟؟!!! برا تایپک های مزخرف؟؟؟!!

برای همه چیز🤣

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2740

اینا همیشه موقعی ک باید باشن میرن جالبه بازدید هم کم میشه کافیه بزنی اسکرین شات بالا پنجاه نفر میگن کووو

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿
برای همه چیز🤣

من تایپک های مزخرف رو ک میبینم چقد نظر چقد مسخره بازی بعد واقعااا چجور دلشون میاد وقتی یکی حالش بده بجا دلداری نمک رو زخمش میپاشن میرن 

من تایپک های مزخرف رو ک میبینم چقد نظر چقد مسخره بازی بعد واقعااا چجور دلشون میاد وقتی یکی حالش بده ...

بچه سالن احتمالا

نی نی سایت برا چیه؟؟؟!!! برا تایپک های مزخرف؟؟؟!!

انتظار چیو داشتی دقیقا بیان گل و بلبل واست هوا کنن؟

با یکی هستی ادعای عشق داری از اونور عکستو برا یکی دیگه میفرستی بعد آویزون اینیکی میشی که توروخدا ولم نکن؟

کافور بخور خداوکیلی اوضاعت خرابه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
بیخیال اجی حرصش نخور  ما اینجاییم تا هم رو قضاوت کنیم و درباره زندگیای بقیه نظر بدیم یا غیبت ک ...

ای بابا خواستم گفته باشم ک بعضی ها اینجا چجور ادمیااین

2706