2733
2739
عنوان

واقعاا ک اح حالم بهم خورد از نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 31 پست
انتظار چیو داشتی دقیقا بیان گل و بلبل واست هوا کنن؟ با یکی هستی ادعای عشق داری از اونور عکستو برا ی ...

ادعای عشق ندارم واقعاا عاشقشم شما هم نمیخواد قضاوت کنی اصلا جواب نده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

والا هممون اینجوری نیستیم بخدا😂نمدونم از نظر شما شاید منه ۱۵ سالم بچه سال باشم ولی انقدام دیگ چیز ن ...

ن خب شما ک چیزی نگفتی پس منظورم ب شما نیس

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2731
ادعای عشق ندارم واقعاا عاشقشم شما هم نمیخواد قضاوت کنی اصلا جواب نده

محال ممکنه عاشق یکی باشی و بری با یکی دیگه

شلخته درو کن لامصب گیر بقیه م بیاد 

عَی خداا شکرت😘❤...برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
ااای بابا آدم بزرگا هم همینن

عزیزم خودتو ناراحت نکن حق داری چون سایت مث قبل نیس

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2740
ارع دقیقاااااا

ول کن بابا انتظار نداشته باش خودم خیلی وقتا تاپیک زدم یکی ب زور پست گذاشته اونم دیگه بعد دو بار ج دادن دیگه ج ندادع😐

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿
میشه قضاوت نکنی شمااااا    

عا

عَی خداا شکرت😘❤...برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706