2737
2739
سلام مامانای عزیز خسته نباشید
دختر من فردا 4ماهش تموم میشه از 2ماهگی رفلاکس داره اما اونموقع دکترش گفت شیر خشک ندم
دیروز که بردمش دکتر وزنش کم بود ودکترش گفت باید شیر خشک بدم ((شیر خودم خیلی کمتر از قبل شده آخه دوبار تواین 4ماه دچار گرفتگی مجرای شیری شدم وبدجورتب ولرز کردم وکلی آنتی بیوتیک خوذدم))
حالا شیر خشک گیگوز نوشت واسه دخترم ولی رو شیرخشک معمولیه میخوام ببینم آیا نباید شیر خشک بچه های رفلاکسی نوع خاصی باشه؟
دیروز عصر واکسن 4ماهگیشو زد و هر 6ساعت استامینوفن باید بخوره . دیشب یه وعده از شیرخشک بهش دادم
بعد ساعت 3 نصفه شب که واسه شیر بیدار شد استامینوفنشو دادم بعد هم شیر خودمو دادم که خیلی کم خورد و بعد از
10 دقیقه کلییییی بالا آوورد بنظرتون بخاطر شیرخشک بوده یا واکسن واسامینوفن؟؟؟؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه رفلاکس داره باید شیر خشک انتی رفلاکس بخوره
دختر من ببلاک arمیخورد

برای بالا اوردنشم فکر کنم به خاطر استامینوفن هست
دختر منم هر وقت استامینوفن میخوره بالا میاره چون تلخه
باید با شکم خالی بدی و بلافاصله هم شیر ندی
زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...
2742
عزیزم من دخترم رفلاکس داشت البته وزن گیریش خوب خوب ولی دکترش گفت اگه یه موقع دیدی وزن گیریش کم شده واسش شیر خشک ببلاکAR بخر غیر از این مدل دیگه ای نده. منم اصلا نیاز نشد بهش شیر خشک بدم
نبض زندگی ما آیلین جونم.
2740

به جای استفاده از مواد شیمیایی بهتره شیر بز رو امتحان کنید بهترین ماده غذایی دنیاست خیلی خاصیت داره و بهترین دارو برای بسیاری از بیماری هاست حدود نود و شش درصد املاح و مواد معدنی  و ویتامین داره برای الرژی و دیابت و فشاره خون مثل معجزه میمونه اگر گوشت بز رو با شیر بز مصرف کنید برای نازایی بهترین شفاست اگر دنبال شیر بز هستید مزرعه بز مروگل ذو تو‌گوگل سرچ کنید