2733
2739
تازه مصمم شده بودم سزارین کنم ولی اینقد از سزارین بد گفتن میترسم
آخه اول ماه مبارک برام زدن و من میخام برم مشهد پیش خواهرم زایمان کنم طبیعی هم وقتش معلوم نیست مرخصی هم ندارم که یه هفته زودتر برم تازه بعد زایمان هم 40 روز مرخصی دارم از طرفی نمیخام ماه رمضون باشه دیگران اذیت بشن از طرف دیگه هم خواهرام سازمانای سختی داشتن آخرش مجبور به سزارین شدن خودم هم خیلی ترسو هستم تحمل دردم هم پایینه
اصلا فکر نکن بهش وقتش که بشه هر چی خیره پیش میاد بعدشم سزارین و زایمان طبیعی بسته به فرد فرق میکنه منکه سزارین شدم اگه ده تا بچه بیارم بازم سزارین میکنم ههههههههههههههههههه
به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشه نه شعور لازم برای خاموش ماندن.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با دکترت مشورت کن
ببین شرایط بدنت برای زایمان طبیعی مناسب هست یا نه
با مادر و خواهرهات هم مشورت کن ببین اونا از سزارینشون راضی بودن یا نه
برا تصمیم گیری هنوز وقت زیاده
هوران...تابلو اتاق کودک/جهت دیدن نمونه کار و سفارش 09379071696
2728
اره محیا جون من دقیقا بعد از سه روز به راحتی راه میرفتم البته مواظبت وتغذیه در بهبود زخم خیلی موثره نترس به خدا توکل کن .
به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشه نه شعور لازم برای خاموش ماندن.
عزیزم سزراین کن
من 2 تا سزارین کردم خوشحالم عزیزم

یه چیزی من میگم که شاید تکلیفت معلوم بشه
خواهر من خیلی طبیعی دوست داشت
اولی را شکر خدا طبیعی زایمان کرد
ولی دومی را نشد بچه توی خطر بود کیسه آب پاره شده بود و میبایست سزارین میکرد

لذا بنده خدا هم از پایین (زایمان اول)
هم از بالا شکم (زایمان دوم)

من میگم شاید اولی رو تونستی طبیعی بیاری و شاید دومی رو نتونی مجبور بشی به سزارین چرا هر 2 جا رو پاره کنی عزیزم

دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
2740
حنانه جون باید ببینی بدنت چجوریه اگه ماه آخر استخر و پیاده روی هروز کنی خیلی راحته دختر دایی من دستش چاقو میخورد غش می کرد ولی از ترس عمل و بخیه خودشو آماده کرد برا طبیعی انقد فعالیت کرده بود میگفت فقط 1 جیغ زدم اومد اصلا نفهمیدم چی شد تازه پسرش 4 کیلو بود خودش نی قلیون
اگه استخرم نمیتون بری وان بادی بگیر تو حموم خونه هرشب آب گرم پرکن و برو توش
@2bare_man
اینم بگم تو 4 تا خواهر یکی از خاله هام 2تا و مامانم آریو سزارین بوده الان که 40-50 ساله شدن مصیبتها کشیدن و دوتاشون باید رحمشون رو در بیارن همه دکترها هم بلاتقاف می گن از عوارض سزارینه که سنت بره بالا خودشو نشون میده
@2bare_man
2706