2733
2734
عنوان

گیج شدم هر کی یه چیز میگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1467 بازدید | 22 پست
محیا جان این سبک نظر سنجی بنای خوبی برای نتیجه گیری نیست عزیزم.
مثل این می مونه شما یه مطلبی بخونی که آشپزی تو قابلمه تفلون برای سلامتی ضرر داره، تو مسی بپزید. بعد بیا اینجا بگی تجربه شما چیه؟ همه بگن ما که تو قابلمه تفلون غذا ذرست میکنیم. خیلی هم خوب میشه. هیچیمونم تا حالا نشده!
ببین عزیز من بعضی ضررها و عوارض دیر خودشون رو نشو میدن یا شاید اصلا ما متوجه اونا نشیم ولی به این مفهوم نیست کلا این قضیه بی ضرر بوده.

در مورد زایمان پیشنهاد میکنم حتما کلاسای زایمان خانم روستا رو شرکت کنی.
خیلی مهمه مادرای عزیز قبل از اینکه کوچولوشون به دنیا بیاد اطلاعات کافی از بارداری و زایمان داشته باشن.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم سلام منم سزارین کردم چون بچه ام بریچ بود و به همه هم توصیه میکنم سزارین بد نیست من روزی که از بیمارستان برگشتم سرپا شدم و زیاد سختم نبود حتی بعضی مواقع خودم از مهمونها پذیرایی می کردم بستگی داره به بدنت و خودت که اذیت نشی به نظر من درد و مشکلات دو تاش مثل همه
خداوندا مرا آن ده که آن به
فقط یه چیز
اونایی که میگن به هر حال بخیه می خوری چه فرق میکنه از پایین یا بالا.
واقعا به نظرتون اگه گوشه لب آدم یا توی لپ آدم بگیم 10 تا هم بخیه بخوره یکیه با اینکه دل آدمو 4 لایه پاره کنن تا اون تو؟؟؟
زمان بهبودیش یکیه؟
بخیه زایمان طبیعی دقیقا همینطوره.
تازه اگه کسی تصمیم به زایمان طبیعی بگیری و ورزش و پیاده روی حساب شده داشته باشه از بیرون نیازی پیدا نمیکنه.

شما بری دندون پزشکی 4 ساعت دهنو باز نگه دار فکر میکنی داره پاره میشه اما آیا بعدش لب شما گشاد شده؟
من تعجب میکنم از دکترهایی که میگن زایمان سزارین طرف دختر میمونه.
اگه به این بود زایمان طبیعی گشاد بمونه طرف که باباهای ما هیچکدوم طرف مامانامون هم نمیرفتن!
2731
با نظر مامی عزیز موافقم صد در صد.من تا حالا ندیدم کسی به خاطر سزارین بعد ها رحم در اورده باشه.معمولا به دلیل داشتن فیبروم و خونریزی های شدید که جلوی یائسه شدن رو هم میگیرن رحم رو بر میدارن و هیچ ربطی به نوع زایمان نداره.خاله من 3 تا زایمان طبیعی داشته و رحمش رو هم در اورده.
سلام عزیزم بستگی به خودت داره اگه تحملشو داری طبیعی زایمان کن
من که سزارین شدم زیاد سخت نبود ولی دلم میخواست طبیعی زایمان کنم ولی خدا نخواست
الهی! تو برآور، که هر بر آمدنی بی نظر لطف و عنایت تو، فرو افتادن است ...
به نظر من هر جور که خودت دوس داری زایمان کن و وقتی تصمیمت و گرفتی دیگه به هیچی فک نکن. که بخوای دودل شی .
منم اول همین حس و داشتم ولی هفته دیگه سزارین میشم ..
“منی” که کنارش “تو” نباشی ، “تومنی” نمی ارزد …
محیا جان خواهرانه میگم اگر تجربه زایمانای سخت تو خانوادتون هست طبیعی زایمان نکن کلی درد میکشی و استرس آخرش به سزارین ختم میشه در ضمن بگو از سزارین چه بدیایی گفتن برات که تجربیات خودمو برات بگم
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .
2740