2733
2739
میشه بگین کودکانتون چ نوع اسباب بازی دارن ک خیلی علاقمندن بهش .دختر من اصلا علاقه ای ب وسایل بازی هاش نداره اول ی ذوق 1دقیقه ای میکنه و بعد پرتشون میکنه
آهای پسرای همسایه شما را بخدا مردای خوبی شوید،من دارم این فرشته را با خون دلم بزرگ میکم👼
سلام دوستان کانالی با عنوان روانشناسی کاربردی کودکان در تل گر ام زدم و هر روزمطالب مفیدی را در این زمینه ارائه میکنم خوشحال میشم که به کانال ما بپیوندید ravanshenas94@ آدرس بالا رو کپی کنین و در قسمت سرچ تل گرا متون پیس کنین
خدایا منوکه لاغر نمیکنی، اقلا خواهر شوهرمو چاق کن
من یه سبد لبلسی بزرگ خریدم گذاشتم یه گوشه سالن. اجرهای بزرگ خریدم با چندتا عروسک بوقکی یه انگری بردز ک داخلش پر حلقه هستش . خودش میره کنارشون بازی میکنه وقتی خسته شد میاد سراغ من. اما زیاد با اسباب بازی هاش بازی میکنه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اسباب بازی ها باید برای بچه کاربردی باشه و همراعیش کرد نه اینکه بذاریم به حال خودشون. بعد از آموزش خودشون دیگه با اون وسیله گاهی سرگرم میشند ولی باید کاربردی باشه ته هر اسباب بازیییی
www.ninisite.com/discussion/topic/1692415/نمی-دونم
حلقه هوش داره اصلا علاقه نداره .دوستان شماها استخر توپ برای بچه هاتون خریدین؟؟ بازی میکنن؟
آهای پسرای همسایه شما را بخدا مردای خوبی شوید،من دارم این فرشته را با خون دلم بزرگ میکم👼