2733
2739
عنوان

بی بی چکم مثبت شده خوشحالم اما ...

546 بازدید | 19 پست
من کیست تخمدان دارم 4 سال بعد ازدواجم با اینکه از اول جلوگیری نداشتم باردار نشدم توی این 4 سال انواع اقسام ازمایشها داروها یه بار لاپاراسکوپی شدم دوبار ای یو ای تا بالاخره سر اولین ای وی اف باردار شدم و خداروشکر پسرم دنیا امد
پسرم وقتی 2 سالش شد یعنی از تابستون اقدام کردم راستش از تولد پسرم تاالان هم جلوگیری نداشتم
میترسیدم دوباره دیر باردار بشم اذر ماه رفتم دکتر برام از هورمونی و عکس رنگی و برای همسری هم از اسپرم منتظر بودم پری بیاد اونم با قرص پری میشم امروز 39 پری بود بی بی چکم مثبت شده
الان دارم از خوشحالی پر در میارم بدون زحمت باردار شدم اما میترسم برای پسرم کم بزارم الان 2 سال و 7 ماهشه تا تولد نینی میشه 3 سال و 3 ماه حالا از صبح تا الان میگم نکنه برای پسرم کم بزارم نکنه نتونممثله قبل بهش برسم
خواهشنا کسایی که بچه هاشون فاصله سنیشون کم بوده دلداریم بدن
وقتی اورجینال به دنیا اومدی...حیفه کپی از دنیا بری...خودت باش!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا نگران نباش من ما با خواهر و برادرامون چقدر فاصله سنی داشتیم ؟؟؟؟؟من یک سال و نیمه بودم که خواهرم بدنیا اومد...اتفاقا با هم بازی میکنن سرگرم میشن غصه نخور

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

2728
ممنون هنوز به همسرم نگفتم نیست فردا ظهر ازمسافرت برمیگرده اونسری پشت تلفن گفتم این سری می خوام رودر رو بگم
شوهرم که فکر کنم بال در میاره
2740
نه بابا هیچی نمیشه اتفاقا از الان آمادش کن که داره همدم پیدا میکنه
اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
ممنئنم دوستان ارزوی این روزها روداشتم نمی دونم امروز از هم دادم فردا میرم جوابشو میگیرم

برعکسامروز
سرم همش به پام میپیچه که مامان بغلم کن باباش هم نیست عذاب وجدان گرفتم
2706