2733
2739
متاسفانه دکتر پسرم فقط تو مهراد و دی عمل می کنه که تحت پوشش بیمه تکمیلی اسیا نیست...هزینش هم بالاست و معلوم نیست بیمه چند درصدشو میده...نمیدونم چه کنم موندم به خدا
اگه دکتر خوبی میشانسید که تو سایر بیمارستانای خصوصی عمل میکنه و کارش خوبه خواهشا معرفی کنید...دو ماهه پیگیر دکتر و بیمارستانم و هنوز به نتیجه نرسیدم...گوش پسرم خیلی عفونت داره و لازمه سریعتر عمل بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دکتر ملکوتى متخصص گوش و حلق بینى اطفال حرف اولو میزنه تو تهران ویزیتش نوبت نمیخاد صبح باید برى اسم بنویسى حتما حتما ببر پیشش شاید عمل نخاد
‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
نمیدونم کدوم بیمارستان عمل میکنه ولى دکتر حاذق و منصفى هست سرچ کن شمارشو پیداکن
‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
2738
دکتر الماسی، مطبش ارژانتین توی اتیه فکر کنم عمل کنن دکترمقدم، که لوزه پسرمو پیشش عمل کردم، توی بیمارستان جم و کاملا هم راضی بودم، مطبشم بلوار کشاورز روبروی بیمارستان پارس
به گذشته نگاه نکن و نگو چرا؟ به آینده نگاه کن و بگو چرا که نه؟
2706