2737
2734
عنوان

از دایی ام خیلی دلخورم.

738 بازدید | 48 پست
دایی کوچیکه من فقط 4 ماه از من بزرگتره و از بچه گی چون من خواهر برادر نداشتم و اون هم اختلاف سنی زیادی با بقیه خواهر برادرهاش داشت مثل خواهر و برادر و دوست بزرگ شدیم. حتی یه مدت بعد از مرگ مادر بزرگم اومد و با ما زندگی کرد. از همه جیک و پوک من خبر داشت. از شیطنت هام و دوست هام. حتی گاهی اوقات اولین قرار هام رو با اون میرفتم . بیشتر دوست هام میشناختنش. که این اواخر سر مسائل مالی با مامانم و بقیه مشکل پیدا کرد ولی من همچنان باهش در ارتباط بودم . ..
دائم میرفتم بهش سر میزدم. پدربزرگم که حالش بد میشد این من بودم که میرفتم و با هم میبردیمش بیمارستان. تا اینکه بعد از مرگ پدر بزرگم دیگه اختلافات بین اون و مامانم و بقیه خاله هام به اوج رسید. مامانم هم با من شرط کرد که دیگه حق نداری بهش سر بزنی. منم کنار کشیدم. ..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ولی چندین بار تا در خونه اش رفتم و که مامانم گفت برگرد...

از اون هیچ خبری نشد ولی. تا اینکه پسرم دنیا اومد. انتظار داشتم یه زنگ بزنه یا نه حتی یه اس ام اس بده و تبریک بگه. ولی نکرد. همین چند وقت پیش دیدم که تو فیسبوک چراغش روشنه و حالش رو پرسیدم ولی اون بدون هیچ جوابی گذاشت و رفت. ..
از اون به بعد هم هر موقع پیجم رو باز میکردم و اون چراغش روشن بود فوری میزاشت و میرفت.

چند روز پیش گربه ی یکی از فامیل های دورمون زاییده بود.... دیدم رفته به اون نولد بچه گربه هاش رو تبریک گفته اما.... به من.... هیچی.
2738
ساقی جان من نمیدونم توی این مشکلاتی که میگی حق با داییت بوده یا مادرت بوده ولی به هر صورت داییت فکر کرده مدتی که بهش سرنزدی و ازش خبر نگرفتی لابد رفتی تو جبهه مادرت شاید اگه منم بودم تبریک نمیگفتم
شما بهتر بود روابطت رو با داییت نگه میداشتی و بهش میگفتی من تو این مسائل دخالت نمیکنم و دیدار ما هم بین خودمون بمونه
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
دایی من که خیلی هم با مادرم صمیمی هست و مادرم همه کار براش کرده و میکنه 2 روز پیش رفت عروسی همسر عقدی خواهرم که جدا شدن.فامیل زنشه.نمیدونیچه حالی دارم
برای شفای خواهرزاده یک ماهم التماس یک صلوات
مامی پسر جان متاسفانه حق با مادرم بود. دایی ام توی مدتی که پدربزرگم مریض بود همه اموال رو به نام خودش کرده بود.

من اصلا برام مهم نبود این کارش اما خواستم حرمت مامانم رو نگه دارم.
2706