2733
2739
سلام. از ماه 7 بارداری برونشیت شدم. بعد هم هی سرما خوردگی پشت سرماخوردگی. هیچ دارویی بهم اثر نمیکنه دیگه. الان یک هفته است شدید تر از قبل سرفه میکنم. بخصوص وقتی دراز میکشم. دیگه خسته شدم. نه خواب دارم نه ارامش. از اون طرف هموروئید شدید هم دارم و با مشکلات یبوست شدیدا دارم دست و پنجه نرم میکنم. اواخر بارداری هستم. راه حلی دارید بلکه بهتر بشم بتونم دراز بکشم و بخوابم؟ یک هفته است نشسته میخوابم. هر چی فکرشو بکنید خوردم. از طب سنتی گرفته تا مدرن و شیمیایی. ای خدا
بنفشه جون عسل طبیعی داری؟ موقع خواب بع مقعدت یکم عسل بزن روش و با گاز استریل بپوشون و لباس زیرتو بپوش. صبح با آب ولزم بشور. میگن خیلی تاثیر داره. حتی تو دو سه روز اگه هم برگ سنا برای بارداریت مشکلی نداره دم کن و بخور. اصلن نمیزاره یبس شی
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم برونشیت دیگر? دوستمون اشتباها یبوست خوندن سبب زرد را با پوست خوب بشور تو نایلون فریزر بدذار درشو محکم ببند بذار توی اب و بذار حرارت بخوره یک عصاره ازش در میاد بعد پخت که تو نایلون جمع میشه اونو بخور خودسیبم بخور برای نرمی سینت و کم شدن سرفه هات خوبه
2742
گل محمدی رو بریز توی یه قابلمه اگه بخور داری که بریز توی بخور اگه نه بریز توی یه قابلمه بعدش بزار همینجوری برای خودش جوش بخوره ...برای سینه و سرفه عاللللللللللللیه اویشن هم اگه تونستی بخری که دیگه بهتر ...اخه اویشن درمان قطعی سرفه وبیماریهای تنفسیه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2738
میترا مامان هستی عزیزم عسل توی شلغم هم خوردم. فقط یک ساعت آرومم میکنه بعد دوباره شروع میشه قبل بارداری هر وقت مریض میشدم میخوردم برام حکم معجزه رو داشت و اعالی بود. اما الان نمیدونم چرا افاقه نمیکنه به هر حال ممنونم عزیزم
ببین عزیزم ... من چندین ساله درگیر این سرفه هام ... که تو زمستون بیشتر میشه ... خیلی دکتر رفتم ولی تا دارو مصرف می کنم خوبم یک ماه پیش دوباره شدید شد ولی چون شیر میدم دارو نخوردم و هرشب عذاب می کشیدم تا اینکه حدود دو هفته پیش برای پسرم دستگاه بخور سرد خریدم و در طول روز روشن می کردم ... با کمال تعجب فهمیدم دیگه از سرفه هام خبری نیست .... فهمیدم از خشکی هواست
خدایا مواظب همه نی نی ها باش.خاله ها میشه برای سلامتی همه نی نی ها یه صلوات بفرستین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم خداجونم شکرت ...
برای یبوسست هم خاکشیر و با شکر یه قل بده تا ولرم شد صبح ناشتا بخور
خدایا مواظب همه نی نی ها باش.خاله ها میشه برای سلامتی همه نی نی ها یه صلوات بفرستین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم خداجونم شکرت ...
بوخور سرد پس دستگاه داره؟ نمیدونستم. ممنونم. پیگیرش میشم. هر چند من سینه و گلوم پر از چرک و عفونته و همش چرک بالا میارم. اما خوب اینم بعیده مضر باشه. خدا کنه اثربخش باشه. ممنون گلم خاکشیر هم میخورم به همین شیوه، اثر داره اما کافی نیست. ممنونم
2706