2737
2739
دکتر شربت سیتریزین داده شبی ٢/٥سی سی و قطره کلراید سدیم برای بینی اش و اینکه توی خونه بخور سرد بذارم به قدری سرفه میکنه که همه شیری که خورده از دهانش خارج میشه خیلی نگرانم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اویشن بردار توی خونه بخار بده یا اوکالیپتوس خیلی خوبه هر دوشون سعی کن بیرون هم اصلا نبریش کجا هستید مگه ؟
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2742
اصلا نترس،پسر منم شش ماهه است دقیقا و این مشکل رو داره اگر فرنی رو براش شروع کردی یه قرنی خیلی رقیق با نشاسته و شیر خشک یا شیر خودت براش درست کن سینه اش نرم میشه و سرفه هاش قطع میشه، اگرم شروع نکردی فرنی رو هر یک ساعت بهش آب ولرم بده مثلا 30سی سی، اگرم اهل طب سنتی هستی گل بنفشه براش دم کن عالیه
روزگار هر چی تغییر کنه من چشم نمیگم
2740
یک قاشق مربا خوری نشاسته رو بریز تپ آب سرد و بعد بذار رو گاز بعد از چند دقیقه که هم زدی شیر خشک یا شیر خودت رو بهش اضافه کن، هرچقدر رقیق تر باشه بهتره،یه کمم شکر بزن خیلی کم اینطوری بهتر میخوره چون نشاسته یه کن طعم خامی داره،بعد بریز تو شیشه، هرچی رقیق تر بهتر، معجزه میکنه. ما هم نزدیک شماییم میدونم هوا چطوره
من یک قاشق غذا خوری نشاسته رو با نصف لیوان اب مخلوط میکنم میذارم روی شعله وقتی کمی سفت شد از روی شعله برمیدارمً و وقتی خنک شد یه مقدار از شیرم میریزم توش اینطوری که من درست کردم درسته؟؟
چرا بردمش و گفت براش قطره رینوسالتین. بریز هر بار که حس کردی ناراحته و خب جواب هم میده قطره، من اینو پیشنهاد ندادم چون به هر حال دارو رو نمیشه واسه دیگران تجویز کرد حتی تو مشکلات به ظاهر مشابه
2706