2737
2734
عنوان

اقدام به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 403797 بازدید | 32439 پست
عزیزم الان علم انقد پیشرفت کرده ک سن زیاد مهم نیس،اصلا استرس نداشته باش،بنظرم برای همسرتون جنسینگ و ...

ان شالله با دعای خیر شما . اره اصلا تاخیر ننداز چون بدن امادگیشو داره. نذار بیشتر از ۳سال بشه 

بچه ها من دیروز رفتم ان تی همه چی اوکی بود جنسیتش 99درصد پسره 😂😂 شوکه شدم ولی چ میشه کرد قسمت من ...

عزیزممم مبارکه به سلامتی ♥️ ایشالله سالم باشه مهمش اینه 😍

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها کسی کرم ضد ترک پالمرز استفاده کرده تو دوران بارداری؟ خیلی تعریفشو شنیدم

من هیدرودرم میزدم، تا هفته ۲۶ هم هیچ ترکی نداشتم.. دیگه قسمت نشد بعدشو ببینم! ممکنه شکم بزرگ‌تر میشد ترک میخوردم

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
سلام دوستان خوبین؟میگم میشه به جواب ازمایش سلفری ازمایشگاه نیلو اعتماد کرد؟برا جنسیتش میگم😅اخه میخو ...

سلام عزیزم.. اره میگن سلفری صددرصده.. نیلو هم که تو سلفری عالی‌ترینه! به نظرم میشه 🤭 حالا یکم هم صبر کن سونو هم تایید کنه فعلا چیزایی که جنسیت نداره بخر

2731
دوستان شماهم تنگی نفس دارین؟من دکترم کفت احتمالا از قلبته حتما باید از دکتر قلب نامه بیاری خیلی ترسی ...

منم داشتم یه تایمی بعدش برطرف شد، چون خونرسانی سمت رحم میره اکسیژن کم میاری، معمولا میگن طبیعیه.. اهنت میزون شه حل میشه؛ برای منم از سه ماه دوم روزی یک یا دوتا اهن اضافه کرد دقیق یادم‌ نیست خوب شدم! ماه‌های اخر هم که رحم بالا میاد فشار میاره به قفسه سینه ممکنه دوباره شروع شه! قلبتم خواستی یه چک کن ضرر نداره اما تا اونجایی که میدونم تنگی نفس تو بارداری طبیعیه

سلام خانوما من گفتم دیروز بی بی چک زدم هاله انداخته ولی نمیدونم بعد چه مدتی چون صبح زدم دیگه نگا نکر ...

سلام عزیزم، بی بی چک یه تایمی داره برای خط انداختن.. چند دقیقه‌ست! با توجه به دستورالعمل رو جعبه؛ اگه ازون بگذره معمولا میگن منقضیه و جوابش حساب نیست! اگه سریع ننداخته فک کنم مثبت نیست.. اما اگه سریع بیفته در حد هاله کمرنگ هم باشه احتمال مثبت بودنش بالاست.. اما نوع خونریزی شما به نظرم لکه بینی نبوده فقط سیاه بوده، خون سیاه پریودی برای مشکلاتی مثل اندومتریوز هم ممکنه باشه، خون مونده داخل رحمه.. ممکنه از ماه قبل مونده و کامل خارج نشده.. به نظرم یا یه بی‌بی فردا صبح بزن تو همون تایم طلایی خودش چک کن، یا اگه خیلی شک داری یه آز بتا بده، چون تایم زیادی هم از دوره ت گذشته اگه باردار باشی بتات قطعا بالا رفته

سلام بچه ها خوبید؟ی مدت نبودم حوصله نداشتم اصلا🥲 ممنون که به یادم‌بودید😘😍 و تبریک به کسایی که ب ...

سلام رویا جون خوش برگشتی، ایشالله که به زودی مثبت بیای و حوصله‌ت سر جاش باشه ♥️ خوب کاری کردی گاهی لازمه ادم از بعضی فکرا و فضاها فاصله بگیره، تا ارامش لازم رو به دست بیاره، امیدوارم کمکت کرده باشه.. تا با روحیه و قوی به راهت ادامه بدی 💪

بچه ها من باید ۳شنبه پریود میشدم اما هنوز نشدم🫠 از روزی هم که موعدم بود دردای پریودی داشتم اما امر ...

رویا جونی سریع هاله ننداخت یا گذاشته بودیش کنار ندیدی؟

یکی دیگه بزن با ادرار اول صبح، تو همون تایم اول چک‌کن ببین هاله میندازه.. چون هاله انداختنش که انداخته! خودتم که ماشالله تجربه‌ت بالاست همه اینارو خوب میدونی.. که اگه بعد یه ساعت باشه ممکنه کاذب باشه! یه بی‌بی دقیق بزن اگه هاله افتاد سریع که مباررررکه 😍 اگه هم شک داری برو آز بده، چون تو تجربه هاله و پریود داشتی نمیشه خیلی مطمئن نظر داد؛ اما ایشالله خیره برات دعا میکنم همین ماه مثبت باشی ♥️✨

2740
بچه ها من دیروز رفتم ان تی همه چی اوکی بود جنسیتش 99درصد پسره 😂😂 شوکه شدم ولی چ میشه کرد قسمت من ...

خداروشکر مهم سالمه عزیزم

چند هفته رفتی سنو ان تی؟

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رویا جونی سریع هاله ننداخت یا گذاشته بودیش کنار ندیدی؟ یکی دیگه بزن با ادرار اول صبح، تو همون تایم ...

سلام الی جون خوبی عزیزم ♥️

والا دیروز بعد خشک شدن اونجوری شد و با ادرار عصر بود 

ولی من بهش اعتماد نداشتم یادتونو ی دفعه دیگه هم دقیقا همین جوری شد🤦🏻‍♀️🫠

ولی امروز صبح زدم یکی دیگه بعد نیم‌ساعت ی هاله خیلییی خلی کم رنگ که فک کنم اونم خط تبخیره افتاد چون اونم خیلی باید دقت کنی 🙂والا نمیدونم چی بگم🤦🏻‍♀️اسیر شدیم🥲اما پریودم نشدم امروز میشه ۴روز الان از صبح انقد دلم درد میکنه اما پریود نمیشم همیشه تا دلم درد میگرفت میشدم ولی الان ی دقیقه خوبه باز میگیره 😩حداقل کاش بشم از بلاتکلیفی در بیام ،ماه پیشم سر تایم شدم 

خداروشکر مهم سالمه عزیزم چند هفته رفتی سنو ان تی؟

12 هفته و 4روز...

یادمه دکتر ب شوهرم فلوکونازول داد گفته بود همسرت هم بخوره

زدیم گوگل نوشته بود برا پسردارشدنم میخورن

ولی جدی نگرفتیم ای کاش میگرفتیمو اون ماه جلوگیری میکردیم😬

حالا رویا جون ی ماه این قرصو امتحان کنین با شوهرت فک نمیکنم دوز پایین ی روز درمیون مشکلی ایجاد کنه

حالا خانومایی ک پسرمیخان بزنن گوگل بخونن انشالله جواب بگیرن

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرستو رحمانزاده.تهران.کجایی اخه تو گمت کردم 
سلام الی جون خوبی عزیزم ♥️ والا دیروز بعد خشک شدن اونجوری شد و با ادرار عصر بود  ولی من بهش ا ...

سلام عزیزم بنظر منم خط تبخیره ک من خیلی دیدم وقتی مثبته تا دودیقه خط دوم میفته

برای من ک اول خط دوم افتاد بعد بالاییش

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرستو رحمانزاده.تهران.کجایی اخه تو گمت کردم 
سلام عزیزم بنظر منم خط تبخیره ک من خیلی دیدم وقتی مثبته تا دودیقه خط دوم میفته برای من ک اول خط دوم ...

سلام عزیزم اره به نظر خودمم خط تبخیره ولی بعضی وقتا هم اصلا هم خط تبخیرم نمیوفته واسه من 🤦🏻‍♀️

دیگه امیدش به خدا انشالله زودتر پریود شم ،چون هم درد میگیره ول میکنه هم خیلی عصبی شدم 😩

سلام الی جون خوبی عزیزم ♥️ والا دیروز بعد خشک شدن اونجوری شد و با ادرار عصر بود  ولی من بهش ا ...

آخی عزیزم 🥲 اره اون سری رو یادمه، کلا بلاتکلیفی بده، اعصاب ادم رو بهم‌ میریزه.. کاش بری دکتر قرص بگیری،فک‌کنم به جای ضدبارداری تو اقدام متفورمین میدن، هم میتونی اقدام کنی هم پریوداتو منظم میکنه، اینجوری شدت خونریزی و تخمک گذاری اینا هم رو روال میفته

آخی عزیزم 🥲 اره اون سری رو یادمه، کلا بلاتکلیفی بده، اعصاب ادم رو بهم‌ میریزه.. کاش بری دکتر قرص بگ ...

اخه الی جون من همیشه منظم منظمم ی وقتایی اینجوری میشه🤦🏻‍♀️تا حالا شاید ۳بار اینجوری شده

2706