2737
2734

مادرم فوت شده شاید اگه بود کمکم میکرد ولی شما خواهش میکنم بگید چیکار کنم ۶ماهه عروسی کردم ی روز خوش نداشتم با شوهرم همش دعوا دیگه امروز از حدش گذروند بهم گفت ج.نده ب مادرم فوش داد بابامم میگه باید مهریتو بگیری تمام و کمال من اعصابم نمیکشه برم دنبال مهریه خیلی خسته و داغونم کل روز خونه نیست تازگیا هم یاد گرفته شبا نیاد کلأ انگار خودم تک و تنها دارم زندگی میکنم هرشب مست رفیق باز خانوادش آشغالن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول بشین منطقی فکر کن چرا اصلا زنش شدی اگه اینهمه ایراد داره، شاید لج کردی الان

خانواده شوهر معمولا با عروس خوب تا نمیکنن پس توقع نداشته باش

تا تکلیفت با خودت و شوهرت روشن نشده بچه دار نشو یه طفل معصومو درگیر نکن

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
2731

عزیزم میدونی از یه جا به بعد باید به ساز و ستزش رو ول کنی به نظر من طلاقتو بگیر فعلا هم بچه نداری حتما طلاق بگیر چون نمیشه با همچین مردی زندگی کرد تو مهریتو بزار اجرا چون فردا میری خونه پدرت چرا حلال کنی تو مهریت حقته بگیر مهریتو کم زیاد به دردت میخوره

2740

عزیزم چرا باید اینجور باشیم من ک ی بچه دارم تو نداری اگ رفیق بازه میزنه خرجی نمیده بداخلاقه سرده محبت نمیکنه برو و خودتو خلاص کن اولش سخته بعدا راحت میشی من امشب با یک بچه زده زده انداخته رفته تا الان نیومده ب ناحق عرضه ندارن برا بچش پدری کنه

هر ثانیه نزنی بیرون بیشتر باختی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

همین که پدرت پشتت هست خیلی عالیه .ببین جدا شو .مهریه ات هم بگیر برو روانشناس حالتو خوب کن و مهریه ات رو ازش بکیر و ب بابات هم بگو خیلی خسته ای که داخل گرفتن مهریه کمکت کنه

#انسانیت
2706