2737
2734
عنوان

زود بیاین.قانون جذب رو امتحان کردم.

| مشاهده متن کامل بحث + 48273 بازدید | 142 پست

سلام دوستای گلم منم یه اپارتمان یک خوابه داریم میخوایم اگه خدابخواد بفروشیم دوخوابه بخریم یه اپارتمانایی دیدم نزدیک خونه خودم هستن از پنجره اشپزخونه کامل میبینمشون پولمون نمیرسه بخریم چجوری جذبش کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه بگین واسه رسیدن به عشق به کدوم فرشته نامه بنویسم تورو خدا بگین

خانمای گل نی نی سایتی میشه خواهش کنم واسه رسیدن به عشقم به نیت پنج تن آل عبا ٥ مرتبه 🎀 أَمَّنِیُجِیبُ المُضطَرَّ إِذا دَعَاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء🎀 بخوانین😢   🌟 دلم کربلا میخواهد... ولی آقا ❤دونفره❤🌟خدا کند...تا عید امسال خدا دستان تو را تحویل من دهد💑        🙏💖 الهی به حق صاحب الزمان برسین به عشق زندگیتون  🙏💖الهیبهترین امضای زندگیتونو کنار امضای عشقتون بزنین 
2742
2740
برای هر خاسته ای مطابق همون شرایط نامه مینویسی٫برای افزایش ثروت به فرشته ثروت٫برای افزایش محبت به فر ...

عزیزم برای ازدواج موفق به چه فرشته ای نامه بنویسیم

بعدم این قانون به خدا متصل میشه ؟ ینی اینجوری تو دلم باشه که فرشته ازخدا برام حاجتمو بیاره ینی ته حرفم خداست.

آخه نمیشه که فرشته خودش تنها حاجت بده !

یا اینکه نظر شما رو خود فرشتس!

💖

دوستان اگه نتونستید با تجسم و عبارت تاکیدی و احساس خوب به خواسته هاتون برسید من بهتون قدرتمند ترین روش رو معرفی میکنم جادوی باور با ای اف تی دستیابی به هر چیزی که در ذهنتون هست مثل جذب خانه دلخواه. جذب شغل .. جذب ماشین... جذب همسر... جذب ثروت... بازگشت عشق و هر خواسته دیگه ای با ای اف تی ممکنه و براحتی جذب میشه شما با پاکسازی و ای اف تی در کمتر از 90 روز به خواستون میرسید صد در صد تضمینی

اگه تمایل به شرکت در این دوره بی نظیر و بهره مند شدن از تخفیفات یلدا تا ولن تاین هستین تا دیر نشده به این آیدی در تلگرام پیام بدید

ersha2619@

اگر دوست دارید کمک گرفتن از فرشته ها هم مطالعه کنید خیلی جواب میده من با نامه نوشتن به فرشته ها خیلی ...

عزیزم میگی چجوری

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
2706