2737
2739
بعد ۲۰ثانیه دو تا خط تیره شد😂🥹🥹🥹

وای خدا را شکررررررررر🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳♥️♥️♥️♥️♥️♥️

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی میدونه برا تشکیل قلب چی خوبه بخورم؟

فقط حرص نخور و آرامش داشته باش. سیب هم بخور

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
2728
اره عزیزم میدونم درکت میکنم ولی سعی کن حتما هرروز یه دوش یه دقیقه ای سرپا بگیری مایعاتم فراوون بخور& ...

باشه عزیزم ممنونم

سردیجاتو لبنیاتو فعلا حذف کردم کلا

انشاالله خدا خودش یاریمون بده تا بتونیم از عهده بچه هامون بر بیایم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻
انشالله،برام دعا کنید تیترم بره بالا

مبارکه عزیزم انشاالله به سلامتی

سیب و به بخور

استرس نداشته باش 

سوره یاسین زیاد بخون خدارو قسم بده به قلب قرآنش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻
هنوز باورم نشده😂

سلام به همگی

امیدوارم حالتوت خوب باشه

خیلی مبارک باشه عزیزم انشالله که به سلامتی😊😘😍

دقیقا هر وقت رها میکنی میشه🥰

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
سلام بچه هامن شنبه اورژانسی بخاطرمسمومیت بارداری زایمان انجام دادم بیحسی ازکمر و متاسفانه خیلی درد د ...

به سلامتی عزیزم

خیلی خیلی مبارک باشه😍😘🥰🥳💃🏻🤩

خدا حفظ کنه براتون❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دوستان لطفا حتما قبل ای وی اف مشاوره قلب رو جدی بگیرید اونم با یه فوق تخصص اکو من بعد ای وی اف سوم منفی دکتر قلب رفتم و گفت مشکلی نیست

اما متاسفانه الان بعد مشورت دو تا دکتر خوب متوجه شدم که تنگی رگ آئورت مادرزادی دارم که اگه قبل بارداری میدونستم باید سی تی آنژیو میشدم و الان استرس نداشتم خیلی خطرناک نیست اما بهرحال دکتر گفت بارداری سختی پیش رومه 😐

دکتر قبلی متوجه نشده بود

الانم از تنگی نفس شک کردم خودم و رفتم دکتر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میره عزیزم حالا دیگه دلهره های مادرانت شروع شده خودتو اذیت نکن با حال خوشت کیف کن 😍

شما هم آی وی اف کردین میشه بگین کاری کردین که انتقالتون مثبت شد؟

منم بزودی میخوام آی وی اف کنم امیدم به خداس ولی بازم میترسم خدایی نکرده منفی شه

خدای من چگونه ناامید شوم وقتی که تو امید منی❤️
2706