2737
2739
عنوان

دخترایی ک میرید باشگاه

501 بازدید | 20 پست

از همون مربی باشگاه برنامه میگیرید ؟ یا اگر برنامه ورزشیتون از مربی دیگه اس ،مربی باشگاه باهات بد برخورد میکنه؟ یا محل نمیده؟ شنیدم اینایی ک از کس دیگ برنامه میگیرن منفورن تو بعضی  باشگاه ها من الان دودلم آنلاین بگیرم از مربی خیلی معروف یا چی

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من قبلا که فیتنس میرفتم خود مربی برنامه میداد ولی خیلی های دیگه م بودن که از کس دیگه ای برنامه میگرفتن و هیچ مشکلی نبود ..

بارون متوقف میشه ، شب میگذره .. درد و رنج محو میشه ولی امید هیچوقت اونقدر گم نمیشه که نشه پیداش کرد ..🌱
2740
دخترایی که باشگاه میرین جواب منم بدین 😂😔 برا بردن شکم پهلو فیتنس برم خوبه؟ یا ایروبیک؟ چیکار کنم ...

ورزش هوازی + رژیم غذایی بدون قند

نگارم ولی شما صدام کنید نگاراااا😁🙆🏻‍♀️

ربطی نداره، شاید جاهای کوچیک این پیش بیاد وگرنه یه سری باشگاه ها اصلا انقدر بزرگه و تعداد بالاست که جز خود منشی هیچکس نمیفهمه کی میاد کی میره که مربی بخواد بفهمه کی برنامش از خودشه کی نیست

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
2706