2737
2739
عنوان

از زندگی سیر شدم کمک

612 بازدید | 11 پست
سلام دخترم رفته تو دوازده ماهگی شبا اصلا نمیخابه سه ساعت میخابه بلند میشه گریه نق نق و غیره پدرم دراورده بعد باهاش بازی میکنم باز سه ساعت میخابه بلند میشه چیکار کنم
چرا رو روشن میکنی بیدار میشه ؟ چرا رو روشن نکن فقط باهاش حرف بزن بازی کردن شما باعث میشهاون فکر کنه فقط الان وقت بازی کردنه ... تو سن حساسی هم هست
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید منظورم لامپ بود اخه دختر من نور باشه اون هم بیداره تا لامپها رو خاموش میکنیم میگیره میخوابه نصفحه شب هم بیدار میشه ولی شیر میخوره و میخوابه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2728
دقبقا نوشین جون بچه باید بدونه که فرق روز و شب چیه شب اگه بیدارم بشه حتی نباید باهاش حرف زد اونوقت فکر میکنه میتونه بیدار بمونه باید خودتونو بزنید به خوابید وقتی دید همه خوابن کسی تیست باهاش بازی کنه خودش میخوابه
محبت را از ابشار بیاموز که خود سقوط کرد اما.... حالا چرا شو نمیدونم تو فقط بیاموز کاریت نباشه...😐
2738
بچه هایی که شیر مادر میخورن اکثرا شبها بیدار میشن اونهم بیشتر بخاطر وابستگی به مادره خواب روزش رو کم کن و فعالیتش رو بیشتر کن قبل از خواب حمامش کن کمی با آب بازی کنه خسته میشه میخوابه شایدبه اندازه انرژیش فعالیت نداره
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
بسر من اینطور بود منم شاغل بودم، بستونک دادم دیکه تا صبح یه بند می خوابه، تا بیدار میشه با دستش میکرده بیدا می کنه می ذاره تو دهنش می خوابه یا خودم سریع می ذارم تا نق نزنه،
خوشمزه ترین خوراکی دنیا لپای پسر منه